Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen ruhában...

Lányok, ti milyen ruhában szoktatok menni bulizni? Szexi, kihívó vagy inkább visszafogott? Kort is kérnék.

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 13:30
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Az én városomban nincs olyan igazán jó klub, ahová érdemes nagyon kiöltözni csinosba, úgyhogy én farmerben szoktam menni meg egy elegánsabb blúzban, magassarkúban. Ha mondjuk Budapesten mennék egy nívósabb bárba, klubba, ott azért felöltöznék szoknyába, meg elegánsba. Vidékre elég a farmer is vagy egy elegánsabb nadrág, így se szoktam színvonalon alul megjelenni, egy csomó ember tornacipőben jár meg baseball sapkában.

Van egy jobb borozó, oda szoktam csinosban menni maximum.

24

2016. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én az egybe részes szoknyákat szeretem leginkább, abból is ilyen házi bulikban a tapadósat, hogy ne libbenjen fel egy óvatlan pillanatban sem. 15L
2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én ha bulizni megyek akkor azért megyek, hogy kitomboljam magam és nem azért hogy pasizzak.. ezért általában egy sötét nadrágot veszek fel, egy ujjatlan felsővel és egy tornacipővel.. akinek nem tetszik lepontozhat, de ettől még ha kell én is ki szoktam öltözni csinosan, szoknyába, ruhába 21/L
2016. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kedvtől függ, de általában farmer, converse, felülre meg csőtop vagy blúz, de van h magassarkú, így leírva nem tűnik valami igényesnek, de tényleg jól néz ki sokan dicsérnek:) 21L tehát inkább a kényelem a fontos
2016. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!