Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki ért az Órákhoz segítene?

Aki ért az Órákhoz segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Órát keresek illetve találtam is Diesel Dz7284 néven de az árat inkább haggyuk is.... valaki tudna hasonló órákat olcsóbban? [link] [link] [link] Előre is köszönöm ui:Férfi óra :)

2016. márc. 20. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Amazon.com-on 200 dolcsi körül van.

Az már egész jó ár.


[link]

2016. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
200 dolcsi kb 52000 Ft én 10000 ft-ig szánnék rá nem szükséges a márka csak hogy így nézzen ki de a replika is megfelel
2016. márc. 22. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép mentalitás:D 3 dolog:

1: Ez az óra förtelmesen ocsmány. Bár te tudod.

2: Döntsd el: szánsz pénzt órára vagy nem? 10 ezerér normáis órát alig ha kapsz. Max ilyen divat szarságokat. Aztán 3 jónap mulva tönkremegy. Hid el, 55 ezer azér az óráért egyáltalán nem sok. Ez az ár órákhoz viszonyítva olcsó. Tekintve hogy vannak több tíz/száz milliós darabok.

3. Most komolyan? REPLIKA? MENJ MÁR! Hidd el ha bármiből replikád van, mindig lesz olyan, aki tudni fogja hogy az nem eredeti. Ez a "többnek akarom magam mutatni, mint ami vagyok".

2016. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!