Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik jobb? Férfi tanga vagy...

Melyik jobb? Férfi tanga vagy a női tanga?

Figyelt kérdés
Én ezt fiúktól kérdezem valós teszt alapján

2016. márc. 30. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
egy normális férfi nem hord tangát.
2016. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettőnek megvan a maga előnye. :)


A férfi tangában kényelmesebben elfér a csomag, és férfiasabb megjelenést ad. :)


A női tangáknak meg általában sokkal finomabb, sztreccsesebb az anyaga, és sokkal vékonyabb a középső fenékpántja, ami miatt még kényelmesebb mint a férfi tanga. :) Ráadásul sokkal olcsóbb, és sokkal nagyobb a választék is belőle. :) Viszont elöl kevesebb hely van benne, emiatt válogatni kell a fazont, hogy melyik szélesebb elöl. :)


Alapvetően mind a kettő jó fiúknak is, én legalábbis hordok ilyet is, olyat is. :) De a férfi tangákat jobban szeretem, csak nehéz beszerezni jó minőségűt olcsón.


Te milyet hordasz kérdező?

2016. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%
Szerintem Férfi tang ajobb. nőit nem próbáltma nem is akarok. nagyon sexy darabokat lehet ebay-en vagy aliexpresszen venni. de Oboy.hu is sok jó tanga van. egyik kedvencem a manstore tanga is ott lehet kapni. Igaz tényleg drágábbak. de jobb mint a női szerintem. és lehet vékony fenék vágatú tangákat venni uyganúgy mint a nőibe.
2016. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Vékony pántú férfitanga.
2016. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Férfi tanga. Van hely mindennek ráadásul még sportosan is néznek ki.
2016. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sarkanylady ***** válasza:
100%
Női tanga!!
2016. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Női tanga! a 2-es leírta az előnyeit.
2021. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!