Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi fazonban van ilyen nadrág?

Férfi fazonban van ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

[link]


Ezekre a keresztben lévő "izékre" gondolok :D Ha van, melyik üzletben érdemes keresnem?



2016. márc. 31. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagy csőnaci rajongó pasi vagyok, csak extra feszülős farmereket hordok, de pont ilyet még férfiben nem láttam. Nőiben viszont igen. :) Amúgy a képeden lévő farmerről nem nagyon lehet megállapítani, hogy női vagy férfi, teljesen uniszex kinézetű. :) Én simán felvenném és hordanám is fiúként. :)
2016. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(Néha bizony megesik, hogy maga készít el valamit az ember. Ha nem megy másképp, szerezz ilyen "izéket", vágj ruhacsíkokat valami másból, aztán varrd oda... Mi időnkben magát a nadrágot is neked kellett volna varrni, na nem mintha kimehettél volna vele az utcára, ehhez képest én most irigylem ezt az aprócska problémádat.)
2016. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!