Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék azon változtatni...

Hogyan tudnék azon változtatni, hogy ne csak a ruhák tegyenek boldoggá?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak a vásárlás, a ruhák, sminkek, ruhák tesznek boldoggá. Állandóan nézegetem a ruhaoldalakat aztán megyek és megveszem vagy megrendelem őket. Csak akkor érzem magam boldognak ha jól öltözött vagyok. Van, hogy csak úgy kinyitom a szekrényemet, végigsimítom a kezem az anyagokon és jó érzés tölt el és mosolyt csal az arcomra. Hálás vagyok azért amim van, de úgy érzem sosem elég. Azt azért hozzátenném, hogy nincs 100 felsőm és 250 cipőm és azt is szeretném hangsúlyozni, hogy mindent saját pénzből veszek, nem a szüleim vagy a párom pénzét "szórom". Valahogy mindig meglátok valamit ami megtetszik és úgy érzem, hogy kell és mivel boldoggá tesz ezért szinte az összes megtakarított pénzem ezekre költöm. Úgy érzem ez nagyon nem jó így és szeretnék tudatosan változtatni rajta. Csak nehéz lemondani egy olyan dologról ami örömet okoz. :) Minden tippet vagy ötletet szívesen fogadok. Előre is köszönöm. :) 22/L
2016. ápr. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valami értelmesebb elfoglaltságot, mert a leírásod alapján jelenleg ez a hobbid... ha lenne más dolgod eszedbe sem jutna ezzel foglalkozni.
2016. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ismerkedj meg velem! :)

40/F

2016. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jo eg mintha en irtam volna!! Nagyon jol megfogalmaztad.Megnyugtato hogy mas is van igy ezzel.

Szerintem is ez egy hobby, ha nem dont anyagi csodbe, nincs baj vele. En mar probaltam leszokni rola, de boldogtalan lettem:(

2016. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!