Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek gáz?...

Lányok! Szerintetek gáz? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Öltözködéssel kapcsolatban kérdezek, most egy konkrét dologban. Férfi vagyok, férfias férfi, vagyis arcszőrzet, mellszőrzet, lábszőrzet jelen van. Nem borotváltam és nem is akarom borotválni a lábam. De felvehetek-e hosszú nadrágot picit felhajtva az alját bokáig kb.-ahogy most divat így a jó idővel- a nélkül, hogy gáz legyen??? (persze erre több lány válaszára szükségem van) 17F

2016. ápr. 4. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze:) Semmi ciki nincs abban, hogy szőrös a lábad.
2016. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan. :)
2016. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan felhajthatod,az szőrös és szőrtelen lábon is jól mutat.
2016. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem siman

Hiszen férfi vagy

Nyugodtam

2016. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a felhajtott gatya nagyon gáz... nem a szőr miatt... mindenkin bénán néz ki, mintha kinőtte volna.
2016. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus, egy FÉRFI ilyen kérdést tesz fel? Lehet, hogy még csak srác vagy...

"Úhhristenh, divat-e? Ugye minden apró részled divatos rajtam?"

Kit érdekel, hogy divat-e, hogy felhajtod azt a rohadt nadrágot (amúgy meg eleve nem egy nagy dolog), és hogy ki mit mondd, azt/úgy hordjad, ami/ahogy tetszik. Ilyenről még nem hallottál?

2016. ápr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hozzád képest vénasszony vagyok, de szerintem borzasztó ez a felhajtott nadrág divat mindkét nemen.

Ilyenkor mindig az ovi jut eszembe, amikor két hónap alatt kinőtte az ember a ruháit és a fél csoport bokáig érő nadrágban mászkált.

2016. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat a szor nalam igenytelenseg benyomasat kelti,de velem ne foglalkozz ha meglatlak az utcan bizti nem mennek oda hozzad..
2016. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!