Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy pólót de...

Szeretnék venni egy pólót de anyámnak nem tetszik ő fizetné szóval nagy gond van mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen pólót szeretnék de anyám szerint provokáló és megvernének miatta mit tegyek?


2016. ápr. 10. 20:53
 1/7 anonim válasza:

Szia!

sajnos a körülmények ismerete nélkül nehéz megmondani, hogy igaza van édesanyádnak vagy sem. Nálunk pl. a gimiben senki nem mondott az ilyen stílusú pólókra semmit. Azonban bátyám sulijában és a környékén már sokszor volt baj belőle, ennek ellenére továbbra is hordja. Legrosszabb esetben pedig tudsz fölé venni egy pulcsit és akkor nem szólhatnak :)

2016. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát necces.

Nekem van pár ismerősöm, akit ilyesmit hordanak. Speciel őket nem verik, hanem ők verik a helyi kisebbséget. De tény, hogy sajnos valamelyest tényleg provokáló lehet ilyesmit viselni, ha az ember olyasmire asszociál róla, mint amire én is, hála a fentebb említett ismerősöknek.

Ennek ellenére azért nem vernek meg mindenkit, aki ilyesmit visel. Én nem félnék, ez már kissé túlzó aggódás. De ha anyukádat megnyugtatja, akkor mond neki, hogy csak a suliban hordanád. Ott ugye csak nem vernek meg.

2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a kérdezőnek nagyrészt fogalma sincs róla, hogy azon a polón mi miért, hanem csak majmol valakit vagy valakiket.
2016. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vernének meg miatta, de ha anyukád nem hajlandó megvenni, akkor nem sok mindent tudsz csinálni :) Esetleg azt, hogy összegyűjtöd a pénzt és megveszed magadnak.
2016. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló én teljesen értem a pólóra nyomtatott kép értelmét...

És mint minden rendes magyar a szívemen viselem határon túli magyarjaink sorsát.

Nem majmolásból venném de anyám túlságosan aggódik...

Gyakorlatilag egy olyan iskolába járok ahol semmilyen verekedés nem volt még ezt ő el is fogadja de azt mondja mivan ha akkor vernek meg ha a vasútállomáson vagyok mert ilyen poló van rajtam

2016. ápr. 11. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel?

Itthon nem tudom kinek akarsz vele üzengetni, külföldön meg többet ártasz nekik, mint használsz.

2016. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

senkinek csak nagyon tetszik póló...

ennyi

2016. ápr. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!