Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság minden fiatalon...

Manapság minden fiatalon sztreccs nadrágot látok. Szerintetek melyik lábalakon áll jól? Vastagabbon (izmoson) vagy vékonyon?

Figyelt kérdés
Szerintem a vékonyabb fiúknak a lazább nacit kellene hordaniuk hogy vastagabbnak tűnjenek. Az izmos, formás lábakon szerintem nagyon jól áll a sztreccs farmer. 18/L

2016. ápr. 15. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Kinek mi tetszik... nekem a vékony lábakon tetszik csak a sztreccs. Az izmoson, vastagabb lábakon egyáltalán nem.
2016. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előttem szólóval, a vékony srácok hordjanak sztreccs farmert, az izmosabbak ne igazán, mert kötözött sonka hatást kelt.
2016. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
vékonyabban sokkal jobban áll:) kicsit tényleg kötözött sonka hatást kell a vastagabb izmosabb lábakon:D
2016. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Az izmosabb vagy nagyobb fiúkra alig (vagy rá se) mennek rá ezek a szűk farmerok, egyébként.
2016. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Fiúk közül szerintem senkin. Lányok közül a is csak az izmos, jó arányokkal rendelkező lábúakon. A vékonyak általában olyanok benne mint egy ortopéd sáska, a nagyon kövérek meg hadd ne mondjam.
2016. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Fiún senkin. Cicanadrág effektus. Télen különösen katasztrófa, felül nagy kabát, 2 mázsa ruha, aztán ez az egész ruhásszekrény 2 ropin battyog.

Egyébként sem értem, oda vannak a skinny hosszú gatyákért, rövidből meg félméteres kilengésű bőbugyogókat hordanak, még lubickoláshoz is.

2016. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felőlem felvehet mindenki. de szerintem sokkal jobban áll nekik a nem túl bő, de nem is túl tapadós nadrág. az oké, hogy kövesse az alakját, csak ne ilyen ráfeszülősen.
2016. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!