Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tudnátok segíteni...

Lányok! Tudnátok segíteni randira milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Cipőtéren egy telitalpú cipőre gondoltam,talán még egy cica nadrágra de felső téren fogalmam sincs mit húzzak fel vagy mit vegyek.. Linkelnétek ruhákat,hogy ti mit ajánlotok? Kihivó ruhát nem szeretek hordani,inkább a visszafogott de csinos ruhákat részesítem előnyben.A szoknyát nem szeretem...
2016. ápr. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtsd el a cicanadrágot,vagy max. csak hosszított felsővel! Én inkább egy fekete nadrágot ajánlanék,hozzá a kedvenc felsőd! Szerintem az kellően csinos is lenne a telitalpúval,és a kedvenc felsődben mégis csak te lennél! :)
2016. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem a cicanadrág inkább sportos cipővel mutat jól, szandállal, telitalpúval elég közönségesen néz ki. Vegyél fel cicanadrág helyett valami másmilyen nadrágot, akár farmert vagy valami vékonyabb anyagú nacit.
2016. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod, ki vagy és mi van a szekrényedben?
2016. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például bejönne, a cicanadrag a telitalpúval, szóval ez azért nagyon pasi függő tud lenni.
2016. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!