Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A CCC boltokban lehet cipőt...

A CCC boltokban lehet cipőt áthozatni az egyik üzletből a másikba?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap voltam a CCC-ben, és az egyik cipő nagyon megtetszett, de a megfelelő méretből csak egy volt nekik és azon is sérülés volt, mert az elejére nagy foltban rá volt folyatva valami ragasztó, emiatt nem is vettem meg. Ha nincs nekik több abból a cipőből olyan méretben, akkor meg lehet kérni az eladókat, hogy egy másik üzletből hozassanak el ide egyet, ha van? Csak mert tudom, hogy a Deichmannban gond nélkül megteszik, de itt most voltam először és nem mertem rákérdezni, főleg zárás előtt pár perccel. Valaki próbált már ilyet, vagy tud róla, hogy náluk is lehet-e?

2016. ápr. 20. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:

én voltam már így náluk,hogy tetszett egy csizma,de csak egy volt a méretemben,azon pedig sérült volt a bőr.

nekem hozattak át egy másik üzletből a méretemben azt a cipőt ami tetszett :)

2016. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Majd akkor visszamegyek, remélem, nem fog nekik gondot okozni.

Csak mert olvastam már neten sok panaszt a CCC-vel kapcsolatban, például, hogy másnap nem cserélték ki, csak azt mondták, miért nem próbálta fel vásárlás előtt, és akkor látja, hogy melyik méret kell, ne a fizetés után reklamáljon. Meg hasonlókat.

2016. ápr. 21. 02:48
 3/3 anonim ***** válasza:

a CCC-ben nem vennék se cipőt, se csizmát

azok a panaszok a Facebook oldalon nem hiába vannak ott

a cipőik elképesztően gyorsan szétjönnek és a javíttatásukat a saját pénzedre kell megcsináltatnod (ha engedik javíttatni, mert van, hogy azt mondják, hogy egyáltalán nem csinálnak vele semmit) - de előtte még elküldik véleményeztetésre, ami akár heteket, hónapokat vehet igénybe


(dolgoztam náluk ott; egy hónapig bírtam; a vásárlói könyvük csurig van panaszokkal...)

2016. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!