Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tippet szeretnék:jövő szombato...

Tippet szeretnék:jövő szombaton lakodalomba kell menjek semmi tippem nincs h mit vegyek fel. Ti mit tanácsoltok? (amugy nő vagyok)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Úgy a megfelelő korosztálynak linkelgetnénk.
2010. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ottevős vendég vagy, akkor egy szép kosztüm. Elegánsabb nyári egyberuha (szombaton már meleg lesz).

Kor, stílus?

2010. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hmm...hát igen a kor? Szoknyásabb vagy inkább vagy nadrágosabb? Milyen színek jöhetnek szóba? 1-2 információ jól jönne még.


Én ilyet eltudnék képzelni:

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] --pöttyös szoknya helyett természetesen egy simát


[link] --akár szoknyával is jó


[link]

[link]


Remélem valamelyik tetszik és tudtam segíteni. Ha valami ötleted van akkor mondd, és próbálok még linkelni. :)

2010. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy 17 éves vagyok..inkább szoknyásabb és nagyjából minden szin bejön de inkábbat a fehér,fekete,lila,piros,barna :)
2010. ápr. 7. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:

semmiképp se válassz teljesen fehéret, se teljesen feketét. Mert ez a menyasszony s a vőlegény színe.


Lehet egybe ruha (hosszú-rövid), lehet kosztüm (szoknyás vagy nadrágos) egy szép szoknya valamilyen színes blúzzal és lánccal.

Ha az egyberészes ruhát választod mindenképp vegyél fel egy kis blézert vagy kardigánt, mert nehogy megfázz. de talán a szoknyás kosztüm a legegyszerűbb beszerezni (lehet, hogy van is otthon a szekrény mélyén), s mégis elegáns.

2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A stílusodról továbbra sem tudunk többet, de én is 17 vagyok, én ilyesmit vennék fel:


[link]


[link]


[link]


Ezekhez viszont keresni kell egy stílusban/színben passzoló kis felsőt, ha lesz templomi esküvő. Ott illetlenség a fedetlen váll.

2010. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze a fedetlen vállra kell valami, mert ha nem lesz jó idő, szétfagysz!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2010. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!