Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszitek fel lányok az...

Miért veszitek fel lányok az ilyen arany illetve ezüst színű belelépős tornacipőt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 07:43
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 24. 07:45
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudhatom mert ezek engem egy kórházi munkás kényszerpapucsára emlékeztetnek ( a kényszerpapucs az amit muszáj a kórházi dolgozóknak hordani) DE szerintem azért hordják mert ez a ronda izé a divat...
2016. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azért mert szinte mindenhez megy, nekem is van és a kényelmessége és az miatt h bármikor akár zokni nélkül is csak bele lépek nagyon praktikus és nagy divat lett és mondom nekem állatira bejon. Aki meg itt ocsmarolja vagy nincs rá pénze vagy maradi és nem tudja hogyan kell a tiniknek öltözködni a 21. században....ébredjetek már fel nem mindenki ragadt le az egyszerű torna cipőnel...
2016. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
mi az, hogy miért veszik fel??!! nekem nincs ilyenem, de gondolom, mások azért veszik fel, mert tetszik nekik? nem kell ehhez nagy ész, hogy erre rájöjj..
2016. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmes, könnyű, divatos, és nem csak lányok hordják, én is hordok.
2016. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elképesztően ronda :D
2016. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért??? Ilyen hülye kérdéseket... Most ebben az lenne a lényeg, hogy miért veszünk fel cipőt, vagy hogy miért pont ilyet? :D Mert ez tetszik, és nem rosszabb bármilyen másik cipőnél. Nekem konkrétan nem ezüst meg arany van, bár azokkal sincs bajom, hanem nagyon sötét bordó (majdnem fekete). Csak úgy felpróbáltam egyet a H&M-ben, mert miért ne, de képtelen voltam otthagyni, eszméletlenül kényelmes. És tényleg nagyon sok mindenhez megy.
2016. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Rém ronda, nem fizetnének annyit, hogy én ilyet felvegyek.

Ettől még nem szólom le azt, aki igen. Hát nem mindegy? Gondolom tetszik nekik meg épp ez a divat. Láttunk már rosszabbat is, túlélte az emberiség az ilyen hatalmas csapásokat, talán neked is sikerülni fog. :D

2016. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem így értettem.Gondoltam,hogy kényelmes.Direkt az aranyra meg az ezüstre gondoltam.Szerintem akármilyen drága is legyen igencsak cigósak ezek a színek.Arra céloztam,hogy ezeknek van-e valami háttér jelentése vagy csak divat most.
2016. ápr. 24. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
csak divat. ennél sokkal rondább, ízléstelenebb dolgokat is felvesznek emberek, szóval nyugi.
2016. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!