Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek van tapasztalata?

Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Farmer nadrágot szeretnék rendelni az internetről azon belül a H&M-től és hát félek mivel még nem rendeltem onnan csak pólót azt is XS-be amit már tudok hogy az én méretem :)


Na de lenne pl ez a farmernadrág [link] és mivel a H&M-es pólóba az XS-es a jó rám ezért szerintem farmernadrágba meg a 27/30 28/30-as lenne a méretem mivel 172cm magas és 62kg vagyok :)


Valaki olyan aki már rendelt vagy vett a H&M-nél férfi farmer nadrágot az írja már le hogy ő milyen magas és hány kg és hogy hanyas nadrágot vett..



2016. ápr. 25. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh, én nem mernék gatyát rendelni. Mondjuk én nő vagyok, és a derék-csípő arány miatt a legtöbb farmer derékban bő rám, így csak hosszas próbálgatással és keresgéléssel szoktam találni egyet, ami stimmel.

Pasiknál egyszerűbb, a kevésbé cizellált formák miatt :)))


[link]


Ez itt a H&M mérettáblázata. Szerintem le kéne mérned magad centiben, aztán átváltani inchre, és így talán be tudod lőni pontosabban.

2016. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom nézegettem a mérettáblázatot csak jó lenne olyas valaki véleménye is aki már rendelt férfi farmert a H&M-ből :)
2016. ápr. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!