Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhákban "hétköznap"?...

Ilyen ruhákban "hétköznap"? (képpel)

Figyelt kérdés

Szerintetek, 38 évesen illik ilyet felvenni? Sose voltam híve a sokat mutató cuccoknak, és a szoknyáknak sem... főleg nem a mindennapokban.

Alakommal annyi bajom van, h a mellem kicsi...popsi ehhez aránytalanul nagy, és a combom se vékony.

Szóval olyan: 79-65-92 a mell-derék-csípő


[link]

[link]

[link]



2016. ápr. 29. 13:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%
Szerintem az első kivélével nyugodtan.
2016. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, sőt, semmilyen életkorban, és se hétköznap, se semmilyen alkalomra. Borzasztó gagyin néznek ki, ne haragudj :( Talán a kék még nem olyan rossz, de azt is csak valami buliba tudom elképzelni.

De ha "nem vagy híve", akkor mi az oka, hogy ilyeneket szeretnél hordani hétköznap? Nem értem :/

2016. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket se alkalom, se hétköznapra, se vékonyan, se ducin nem venném fel, mert nagyon közönségesek és csicsásak.
2016. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarlak megbántani, de még magamon is közönségesnek tartanám ezeket 22 évesen, szerintem rajtad sem mutatnának máshogy. Egész jó alakod van, kifinomult, nőies öltözködéssel gyönyörű lennél. Visszafogott, de mégis feltűnő ruha, ízléses magassarkú, egy-két ékszer, minőségi parfüm.

Nem azt mondom, hogy öltözködhetél "öregesen", hiszen nem vagy az, de azért szerintem ne is így.

Konkrét ötletek pedig elegánsabb ruhák terén:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval kedves párom szokott ilyenekkel"traktálni" :D

Hiába mondom Neki h sztem közönséges.

Szerettem volna tudni h másik mit gondolnak ezekről a ruhákról.

Mert kezdtem mellette ugy érezni h velem van baj.

Ezé szerint nem. Inkább az ő izlésével :)

2016. ápr. 29. 16:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es köszönöm az ötleteket! Sokkal komolyabbak :)
2016. ápr. 29. 16:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Pasira seose hallgass öltözködés terén... :D

Mondjuk ez nem rossz, de nem hétköznapra való, ahhoz túl elegáns: [link]

2016. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
ÚÚÚ de közönségesek ezek a ruhák, ez kurv @ szerkó ám de te tudod. H prosti vagy és munkaruha akkor tökéletes az út mellé.
2016. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
2016. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sziasztok! hangsúlyozom, hogy nem áll szándékomban ilyen cuccokat felvenni....csak kíváncsi voltam.... :)
2016. ápr. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!