Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 2000 ftos balerina cipők...

A 2000 ftos balerina cipők meddig tartanak kibír egy szezont? Ha nem vissza lehet vinni megéri megvenni mi baja lehet mi az érzékeny pontja hogy megy szét? Még sosem volt mindennapokban hordott balerinam

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 szezont bír max. Nekem a sarka szokott szétmenni, ahol a talpillesztés van. A visszavétel nagyban függ a bolttól ahol vetted, de kérdezd meg, hogy milyen esetekben veszik vissza a cipőt.
2016. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minden nap felveszem, akkor szerintem nem sokat fog bírni. Max egy szezon ha szerencséd van. A sarka a necces szerintem is.
2016. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a sarkán kívül nekem még a papírvékony műanyag talp szokott hamar elkopni, meg ugye nagyon csúszik is.
2016. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A dragább balerinák tartosabbak? 3990 es deichmannos?
2016. máj. 4. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mindennapos használatra alkalmatlan mindegyik.Több kell belőle, akkor viszonylag tartós. Nekem van balerinám, ami évek óta megvan, de heti egyszer van a lábamon.
2016. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!