Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez? Hogyan változtas...

Miért van ez? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Anyukám mostanában mindig tesz valami megjegyzést az öltözködésemre. Rocker vagyok, imádom a fekete színt 😍 de ez anyukámnak nem tetszik, es azt mondja hogy jarjak mar valami lanyosabb öltözékbe, mert ez öregasszonyos😂 sötétkékbe, nagyon ritkán fekete-fehér pólókba, es volt már olyan nap is, amikor teljesen feketébe. Miért zavarhatja ez? Mit tegyek ellene?

2016. máj. 4. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mert "abnormális", majd megszokja, a legtöbb szülő így reagál rá, mondjuk imádom mikor a szülő olyan ruhában akarja járatni a gyerekét amit ő utál de anyuci megnyugodhat tőle hogy "jaj már normális" annak az árán hogy a gyerek meg bohócnak érzi magát.

Majd elfogadja, aztán jön a "majd kinő belőle".

Nem kell változtatnod, max ha nagyon kezd el eldurvulni, vagy üljetek le beszélgetni hogy "figyelj anya, én így érzem jól magam, nekem kényelmetlen érzés lányos ruhákban járni"

2016. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vegyél fehér metal-os pólót. :) Mit hallgatsz?
2016. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sehol nem láttam még fehér metálos pólót :D amiket általában szoktam hallgatni: Marilyn Manson, Slipknot, BVB, Green Day, Asking Alexandria, es még van egy csomó! :D (Visszatérve a pólóra. Olyat szeretnék venni, [ha tudsz linket küldeni, azt Megköszönném] ami nem több 3000 Ft-nál)
2016. máj. 4. 16:11
 4/9 anonim válasza:

Hát ha szereted a MetallicA-t akkor itt vannak ezek. Bár ezek hivatalos termékek szóval ugy 7-8 ezer forintba kerülnek :(

[link]


Nőiből ilyen van

[link]


Remélem jól linkeltem be és meg tudod nézni :)

2016. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Hidd el, a rockerség nem csak külsőségekben nyilvánul meg. Makd kinövöd. Addig mond azt neki, hogy "nekem ez tetszik, anya...nemsokára úgyis kinövöm, és rájövök, hogy attól nem leszek keményebb, hogy full feketébe öltözöm".
2016. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*majd
2016. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

"Miért zavarhatja ez?"

Mert a fekete egy csúnya, komor, gyászos szín, nem való kislányoknak.


"Mit tegyek ellene?"

1. Kezdj el szürkét hordani, attól majd jobb lesz! (A kedved biztosan, amikor fapofával válaszolgatsz a bugyuta "te csak feketét hordasz?" kérdésre.)

2. Ahogy elnézem, nagyon sok rocker beleesik abba a hibába, hogy elkezd fekete farmert és XXL-es, unisex bandás pólókat hordani, ami minden csak nem csinos és nőies (ha engem kérdeztek még csak nem is férfiasan vonzó). A leírásod alapján van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt neked is sikerült elkövetned. Ez esetben keress interneten inspirációt (van rengeteg) és kezdj el egy olyan stílust kialakítani, ami nőies is és rockos is.

Bandás póló probléma: keress ötleteket, hogyan lehet őket átalakítani! Nyilván nem a méregdrága eredeti/limitált kiadású pólókat kell szétnyiszálni, de abból nem lehetetlen találni kevésbé eredeti :), de nem gagyi minőségű pólót.


#5 Az öltözködés is az önkifejezés egy része, valaki él vele, valaki nem. Nem értem mért lenne egyik "igazibb" a másiknál.

2016. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondtam, nem a fekete tesz valakit rockerré.
2016. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy azért vagyok rocker, mert szeretem a feketét... -.- Már nagyon régóta azt hallgatom, és ez miatt kezdtem el elég gyakran feketébe járni. Anyukámnak nem tetszik, más pedig nem szokott beleszólni az öltözködésembe...
2016. máj. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!