Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlana valaki jó varrodát...

Ajánlana valaki jó varrodát vagy varrónőt Debrecen vagy Nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés

Varratni szeretném a ruháimat, mert sajnos a boltokban lévő ruhák nem igazán tetszenek. Próbálkoztam már a varratással, de nincsenek jó tapasztalataim. Valaki esetleg tudna ajánlani valakit? Aki tényleg igényes, jó munkákat ad ki a keze közül.

Köszi!


2010. ápr. 9. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán a bírósággal szemben, van egy Silver Rose nevű varroda, ahol 2 fiatal lány dolgozik. Ők nagyon magas színvonalon varrnak, menyasszonyi ruháktól kezdve bármit megcsinálnak, és tényleg igényes. Én ott varrattam a szalagavatós ruhámat. Az anyagokat Pestről hordják és katalógusból választahtod ki, amit szeretnél. Viszont annyi hátránya van, hogy elég drágán is dolgoznak, szóval nem tudom, hogy anyagilag mennyit szánnál ezekre.
2010. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképp elmegyek érdeklődni.
2010. ápr. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!