Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert divat a nadrag felhajtas...

Miert divat a nadrag felhajtas? Nektek tetszik, hordjatok igy a nadragot?

Figyelt kérdés
Fiuk-lanyok velemenye egyarant erdekel. Korotokat kerlek irjatok oda :) koszonom!

2016. máj. 11. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
En felhajtva hordom. Valamiert úgy tűnik hogy meghosszabbítja a lábaimat. Meg amugy is szeretem ha kint van a bokam:D 17/L
2016. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem röhejesen néz ki. Főleg fiún. Két dolog jut eszembe amikor ilyet latok: túl hosszú gatyát vett vagy túl röviden és ís álcázza. Persze tudom hogy csak divat, de nem értem mi néz ki jól benne.
2016. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ja meg a gatya is tönkremegy így.
2016. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha fizetnének se hordanám. Röhejes. :D

Lányokon megszoktam, meg tudom, hogy néha jön valami idióta divat amit mindenki elkezd utánozni, de egyszer ennek is vége lesz remélem..

Fiúkon meg botrányosan néz ki.

Nem szokásom kinevetni másokat, de barátnőmmel mindig megmosolyogjuk azokat, akik így hordják a nadrágot. :D


21/L

2016. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 opened paradise ***** válasza:
58%

Kifejezetten utálom,hogy mostmár csak ilyen extra kicsi rövidgatyák vannak,amiket ráadásul fel is hajtanak.

Sose vennék fel olyat.

2016. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem tetszik, nem hordom így. Elég furán néz ki, mintha nem talált volna megfelelő nadrágot.

Elméletileg azért kezdték ezt el, mert divatosabb, feltűnőbb zoknikat vettek fel hozzá és hogy látszódjon a zokni is, de most már össze-vissza hordják sima zoknvial meg zokni nélkül is, vmiért elterjed.

2016. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
100%

A pólón dettó nem bírom.

"Láttam már konditermet és egyszer be is tévedtem,úgyhogy a 26-os karomnak barnulnia kell"

2016. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom miért lett divat de nekem nem tetszik,soha nem hordanám így. Jó mindenki azt hord amit akar, de azért megmosolygom az olyan fiúkat akik rakják a szőrös bokájukat ami kb olyan vastag mint a csuklóm vagy mikor az olyan kövér lány hajtja fel akinek bokája sincs. Egyszerűen nevetséges, de akinek ez tetszik hordja igy.
2016. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Pont hogy rövidíti a lábat. Törpe effektus. A normális testalkatot os elcsúfítja.

És még a bokaizülete is kifagy, megna cipő is büdös lesz. :D Kész haszon.


Az amerikai divat oldalakról jön, de nem os tudom. Mintha már nem látnám ott. Idő kérdése és úgy is kimegy a divatból.

2016. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam felhajtani, de amúgy tetszik a stílus lányokon. Már ha jó szabású nadrággal van csinálva, a láb jól néz ki benne és cipővel, zoknival sincs probléma. Vhogy sztem érdekes és csinos. Persze nyilván akkor, ha nem látszik ki a cipőből zokni, ha nem trapéznadrággal csinálják, nem bedagadt lábú ember csinálja... és ez már egyéni ízlésprobléma, de nekem edzőcipővel nem tetszik, inkább elegánsabbakkal.


26N

2016. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!