Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bejön nektek, ha egy férfi...

Bejön nektek, ha egy férfi női nadrágot visel?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Mostanában feltűnt, hogy egyébként meglepően férfias férfiak cica nadrágot, meg zokni nélkül ilyen fűző nélküli cipőt hordanak, annyira igénytelen, én nem tudom ezt feldolgozni :D

mi a franc van manapság összekeverednek a nemek vagy meddig tudják még ezt fokozni?

2016. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez itt nem a reklám helye
2016. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Persze, nekem erre áll fel 21f
2016. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az a nadrág.
2016. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma ment előttem egy 20 év körüli sertés testű srác, iszonyat X lábakkal női fazonú cica nadrágban... Értem én hogy "divat", meg nagyon menő női naciban járni, de ezt én a rendőr helyében büntetném, közterületen elkövetett ízlés terror címen.
2016. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem jön be. Egy férfi legyen férfi, és ez vonatkozik az öltözékére is. Ne viseljen női nadrágot, mert az nagyon gáz. Lassan már nem lesz olyan hímnemű akire jogosan mondhatjuk mi nők, hogy "ez igen! Ő FÉRFI"
2016. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"igazi férfi" :D mesélj még...

inkább ne, egyes nőknek elég érdekes véleményei vannak az igazi férfiról, de egy közös bennük: mind apakomplexusos

2016. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Cicanadrág eléggé gáz, de speciális futónadrág vagy biciklisnadrág nem gond.
2016. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Női alatt a férfiaknak gyártott skinnyt érted, vagy a valóban nőit? Vagyis amelyiknek kicsi hátsó zsebei vannak, ne adj isten még virágmintákat meg csillogó köveket is belevarrtak.


Bajom ugyan nincs vele, de utóbbiról az a véleményem, hogy minek vesz olyat, amikor már árulnak fiúknak valót is. Persze 10 éve más volt a helyzet, hogyha valaki nem akart úgy kinézni, mint a taták az esztékában, akkor vagy maga varrta szűkebbre a nadrágszárat, vagy nőit vett. Én ennyit még tudok varrni, de feltételezem, hogy az átlag emósfiúcska nem rendelkezett ezzel a képességgel, tehát kénytelenek voltak a női osztályról válogatni. Hülye egy dolog volt, és nem mondom, hogy elnyerte a tetszésemet, de amikor a troggyos buggyos zsákvászon tatanadrág lett volna szerencsétleneknek a másik opció, akkor inkább nem szólok érte semmit. Ma már gyártanak a fiúknak is ezerféle szűkített nadrágot, szerintem válogassanak abból. Van ott is kevéssé, meg jobban gáz, kinek mi tetszik. Ha pedig ez utóbbira gondoltál, akkor nem baj, hogy lett a férfiak lábának is alakja, nekem bejön, hogy láthatom. (Hát már akiét.)

2016. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
travi vagy? vagy miért kérdezed? heteroknak biztos nem jön be
2016. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!