Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat az ilyen blúz?

Divat az ilyen blúz?

Figyelt kérdés

Szeretek nőiesebben öltözködni, és most megtetszettek az ilyen blúzok ingek. Ilyen fényesebb szatén selyem anyagú blúzok mennyire divatosak? Most nem a fehér ünneplősre gondolok, hanem az ilyen színesebb mintásak, és nem nyakig begombolva. Hétköznapra, suliba elmegy még vagy túl hivalkodó lenne?

Pl ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. máj. 26. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő nagyon csúnya és ízléstelen. A utolsó kettő egész jó, ha irodában dolgozol. Divatosnak nem mondanám egyiket sem.
2016. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem divat, inkább kerüld.
2016. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasak.
2016. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem divatosak, de hát azt veszel fel, amit akarsz. Viszont borzasztó műanyag hatásúak, esélyes, hogy borzasztó izzasztó lenne.
2016. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, neeee...

Nagyon sok csinos blúz van. Ezek nem azok!

2016. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne ezért került, mert nem divat, hanem ezért mert OCSMÁNY.
2016. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító, bocsi, biztos nem hordanék ilyet
2016. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek eléggé olcsó kategóriás benyomást kelt. Meg amúgy is az ilyen fényesebb anyagú ruhákat alkalmi megjelenésre vagy irodai munkába hordjuk. Én pl egyetemi vizsgákra és munkahelyre vagy randira veszek fel ilyet. De ilyen melegbe csak is igazi selymes az nem fénylik ennyire de nem is izzadsz bele igaz nem is olcsó. De ennél ezerszer szebbek vannak és minőségibb anyagúak. Ha gondolod szívesen küldök elérhetőséget hol találsz ilyen boltot csak most telorol nem tudok
2016. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbántani, de ezek nagyon közönségesek. Különösen az első kettő.

Inkább próbálj más anyagot.

Én legutóbb a Tesco-ban is láttam csinos blúzokat. (Azért ezt említem, mert a Tesco viszonylag olcsó is.)

2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én imádom az ingeket, blúzokat, de ezek speciel szerintem is eléggé csúnya darabok:(


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!