Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek ma este harisnyát?

Vegyek ma este harisnyát?

Figyelt kérdés
A barátnőm Megkért este a rövidnaci alá vegyek harisnyát mert szabadtéri programra megyünk!! 16 fiu neki nagyon tetszik rajtam a testszinű harisnya!

2016. máj. 28. 06:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
XD
2016. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Rózsaszínt vegyél, az szebb:)
2016. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
fuj bazm eg
2016. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

Nyugodtan, én is szoktam, nincs abban semmi.

Értelmes embert tökre hidegen hagy a harisnya pasin is, az agyhalott bzizókkal meg nem kell foglalkozni.

[link]

2016. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Köszi, lehet kipróbálom a test szinű ugy sem látszik sötétben szerintem!!
2016. máj. 28. 12:01
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Most mi van, teljesen normálisan írtam a rózsaszínt. Ismerek olyanokat, akiknek ilyen nejlonharisnya fétisük van, és a színes is szexi...

De ha másféle válaszra vágysz, akkor leírhatok mást is, pl hogy egy nejlonharisnya nem kicsit meleges egy fiún... ha hideg helyre megy, pl síelni, a rendes pamut harisnya oké, de nejlon... nem gondolsz bele, hogy a szőrt lenyomja és eléggé látszik, hogy az nem a bőröd, mert matt az egész?

Mellesleg... fiún rövidnadrág? Azért érjen már legalább a térde felett néhány centivel, de ilyen combig érő rövidnadrágos "fiúból" ma annyit látni, borzalmas.

2016. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Én borotválom a lábam, szóval nem szőrös, de gondolom más is aki hord, nem szőrtelen alapból a lába. A barna nem bzis, csak a hülyéknek. A rózsaszínű, sárga, piros az bzis. Én nappal is hordom, mivel szeretem azt a finom passzos érzést, amit a harisnya nyújt.
2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 krisztamnk ***** válasza:

Persze, nyilván. Most éppen 16 éves vagy és iskolás. Nyilván én is. Annyira gáz, nem unod még ???

Nem baj ha szeretsz harisnyát hordani, de akkor vállald föl 27 évesen és szőrösen is, ne arra élvezz már mindig hogy mások beveszik a kamu szöveged...nyomass képeket magadról és nyomd föl különböző fórumokra és gyűjtsd a like-okat. Vagy úgy már nem jó, vállalni kéne önmagad ?

2016. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem férfias ez. Nem is értem mire jo ez. Párom is imádja a harisnyát na de nem magán hanem rajtam.
2016. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A szép fényes harisnya önmagában szép, az, hogy kinek kin tetszik, nőkön vagy magán vagy is-is részlet kérdés. Azért mert vki férfinak születik, ne tetszhessen a lába harisnyában? Főleg ha nem szereti a csupasz lábát, hanem jobban szereti szép harisnyában.

Nem akarom felsorolni a csajok szokásait ami tetsző nekik férfias holmikat felveszik.

2016. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!