Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK, nektek bejön fiún a...

LÁNYOK, nektek bejön fiún a fullcap?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik ha a fiún van fullcap? Nem ilyen új-magyar módon hogy éppencsak rajta billeg, de ha jön egy erősebb szélfuvallat akkor levitte, hanem mondjuk így hátra-lefelé hajtva (snapbackként aki érti így), eléggé ráhúzva. Mondjuk ha hip-hop rajongó és alapból ilyen stílusú ruhákat hord. Nem gengszter outfitre kell gondolni, hanem egy enyhébb hip-hop/rap rajongóra. Ilyesmi kinek tetszik, kinek nem? Az is írja aki nem, hogy lássam valamennyire, hogy milyen arányban. Ha valaki indokolni is tud, azt mégszívesebben várom. Köszi a válaszotok :) MÉGEGYSZER, LÁNYOKHOZ SZÓLTAM

2016. máj. 29. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Indoklást esetleg tudsz mondani, vagy csak egyszerűen más az ízlésed?
2016. máj. 29. 19:16
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem, semmilyen sapka nem tetszik.

Szeretem látni rendesen a másik arcát, haját.

Sapka csak akkor indokolt szerintem, ha télen hideg van. Vagy ha kell valami sporthoz.

Tehát valami konkrét céllal, nem csak úgy divatból.

2016. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de nem csak a sapka, a hip-hopot és a rapet sem szeretem. Nyilván így ez a stílus sem fog meg.

Ja, és én is szeretem látni a másik haját:)

2016. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Éj pl. legtöbbször céllal veszem fel. Leget hogy ritka ok, de én akkor veszem fel, ha a hajam, ami picit hosszú(ecsettől messze áll és nem is olyan stílusban hordom), összegubancolódik vagy reggel nincs kedvem/időm szórakozni vele. Ilyen esetben is hülyeség szerintetek? Régebben sokat hordtam mostmár ritkábban azárt érdekel ennyire
2016. máj. 29. 20:05
 6/17 anonim ***** válasza:
5: ez azért hülyeség, mert van ahol nem illik sapkában lenni. Amikor leveszed, akkor nem zavar, hogy nem jó a hajad? Pl. suliban, vagy munkahelyen. Gondolom, nem ülsz egész nap sapiban.
2016. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik
2016. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik. Ez az egesz stilus tavol all tolem.

Egy baratomnak viszont jol all,bar rajta kb minden jol mutat. Tipikus kis aranyos srac,annyira jo kisugarzassal,hogy ezt a szamomra taszito ruhadarabot is tudja viselni.

2016. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk akiknek jól áll,de nagyon sok mindenkinek nem,ember függő. :)
2016. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

6: Nyilván nem tanítási napokra gondoltam, hanem mondjuk egy szombatra, amikor megyek valahova.

Köszi mindenkinek a válaszát ;)

2016. máj. 30. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!