Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, hogy szivacsos a...

Nagyon gáz, hogy szivacsos a bikinim?

Figyelt kérdés

Vettem egy szivacsos bikinit. Mèg hozzá jó drágán, push up-os.

Nagyon kicsik a melleim ès borzasztóan lapos vagyok a sima bikinikbe. A melltartóim is szivacsosak.

De most szègyenlem nagyon. Az osztályommal kiránduláson voltunk, nekik nagy mellük van ès 0 bèlès van a melltartójukba ès a bikinijükbe. Ès direkt elkezdtek nekem beszelni arról, hogy melyik kenyelmes...meg megkèrdeztèk, hogy èn hol szárítom a bikinimet.., mert szègyeltem ès egy szatyorba tettem.

Ez tènyleg ilyen gáz?:(



2016. máj. 29. 21:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18/L
2016. máj. 29. 21:14
 2/13 anonim válasza:
100%

dehogy gáz!

én is CSAKIS szivacsos bikiniket hordok

ha rákérdeznek, mondd azt, hogy kényelmesebb az ilyen neked mert jobban támasztja a melled

senki sem tehet arról, hogy kicsi vagy nagy mellei lesznek, ne szégyelld! légy büszke magadra:)

2016. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Az elég gáz, hogy ennyire nem fogadod el magad. Nem lehet mindenkinek tejcsárdája. :) A pici feszes cici is lehet szexi, nem kell szégyelned.
2016. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem gáz, mindenki olyat hord amilyet akar. Ne keseredj már el ilyen apróságokon.
2016. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A többi lánnyal ne foglalkozz, bátran viseld, hiszen ha jól érzed magad benne, tetszesz magadnak, akkor jobb lesz a kisugárzásod és hidd el, nincs annál szexibb mikor magabiztos vagy emelt fővel :). Jómagam is 75-80/A-s vagyok. Gondolj bele, hogy akinek már korán nagy a melle (ne vegye magára senki se), egy idő után megereszkedik és hát valljuk be, nem a legszebb látvány, ha lógnak. Meg gondolj a szülésre is, sokakat látunk, hogy szülés után megnagyobbodik a mellük, így akinek eleve nagy volt, szegénynek mégnagyobb lesz (ez sokmindentől függ), lehet hogy neked meg "jót" fog tenni egy kis változás :D. Bár arra figyelj, hogy ne próbálj a méretednél nagyobbat választani, mert akkor nagyon feltűnő, "elválik" a testedtől, felülről be lehet látni stb... Bár nem tudom hány éves vagy, fejlődsz- e még, de hidd el, kis feszes mellek is ugyanolyan vonzóak, mint a kicsit teltebbek ;).

17/l

2016. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi csak most látom a korod :/ :D
2016. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy gáz, mindenki olyan bikinit vesz fel, amilyenben jól érzi magát. :)
2016. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szerintem felesleges szégyellned ilyesmit. Mi sosem röhögtük volna ki egymást ilyenért. Nálunk csak egy lány vn rajtam kívül, akinek nagy a melle. Nekünk pushopos a fürdőruhánk, mert csak ilyet találtunk a méretünkben (igazából nem oszt nem szoroz, ugyan olyan mint egy szivacs nélküliben) a kisebb cicijű osztálytársnőim teljesen szivacstalanban nyomták. Senkit sem érdekel ez :) kényelmes legyen azt jólvan :)
2016. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ilyenek a testi adottságaid és ezt elkell fogadni. Nekem meg nagy melleim vannak és hiába veszek jó méretet, kibuggyannak a melltartóból és ami nem szivacsos bikini az meg vékony anyag és látszik a bimbó a hidegben. Szóval örülj neki hogy találsz magadnak normális bikinit.
2016. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kis mellem, de csak szivacsos bikinit hordok, mert abban nem látszik át a bimbó, ha kijövök a vízből. Miért lenne gáz?
2016. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!