Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek felvegyek bikinit?

Szerintetek felvegyek bikinit?

Figyelt kérdés

172 centi vagyok és 64-65 kiló körül mozgok.

Sosem vettem még fel strandon bikinit, mert cikinek éreztem hogy van rajtam pár kiló súlyfelesleg.

Nem olyan vastag a combom, de nem is feszes, és a hasamon is van felesleg, nem olyan brutális, de van és a karom sem a legfeszesebb. Szerintetek fel merjek venni bikinit?


2016. máj. 29. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem merd. Senki sem fog nézni.

De ha gondolod, vedd fel, csinálj egy fotót az alakodról, küldd el és véleményezzük.

2016. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel.
2016. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Miért ne? Rengeteg kórósan elhízott ember van és ők fel merik venni, akkor neked minek szégyenkezni? Ráadásul te nem is vagy az.
2016. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nyugodtan vedd fel! En 171cm es 67 kilo vagyok es eddig mindenki csak dicserte az alakomat. Pedig nekem vannak testi hibaim is. Csak huzdd ki magad, legyel elegedett magaddal es minden rendben lesz ;)
2016. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor fel fogom venni és magabiztos leszek! :)
2016. máj. 29. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel:) Most próbálom elképzelni az alakod mert pár kg-val vagy csak több nálam. Nem hiszem hogy annyira vészes lenne bármi is, hogy szégyelned kellene. Ha szereted önmagad és magabiztos vagy, nem azt a pici felesleget fogják nézni, hanem a kisugárzásod;)
2016. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Simán felvehetsz, sőt vegyél is fel nyugodtan, teljesen normál alkatod van!! Én 165/83 kg vagyok jelenleg, és én is fel szoktam venni! Tojok rá ki mit gondol, a férfiaknak és a kedvesemnek nagyon tetszem, és a megfelelő bikinit még én is simán felvehetem! Te meg aztán pláne! Tanulj meg egy nagyon fontos dolgot: azért, mert nem vagy izmos és szálkás, az külön jó dolog, egy NŐNEK nem kell férfiasnak és kigyúrtnak lenni!! Gusztustalan, és ezt egyik férfi sem szereti, már amennyiben férfi, és nem látens homoszexuális.. Nőies formák, idomok, csak semmi mű, szerintem ez a nyerő!
2016. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló neked milyen testi hibád van? Az előző hozzászólóval pedig maximálisan egyetértek :)
2016. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2016. máj. 30. 18:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézz már szét egy strandon:D Az emberek többsége azért nem bikinimodell, mégis felveszi.
2016. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!