Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha így megyek ki az...

Az gáz, ha így megyek ki az állomásig?

Figyelt kérdés

Mivel most a hétvégén kánikula volt még holnap is az lesz aztán hűl a levegő. Szóval félek az uv sugártól és kitaláltam ,hogy holnap ha megyek ki a vonathoz délben 25 perces séta a vasútállomásig és nincs árnyék,ha a tenyetem nem teszem ma a fejemre akkor tuti napszúrást kapok és kitaláltam,hogy egy fehér színű trikó atlétát borítok a fejemre holnap és az véd. De mindenki azt mondja,hogy ki fognak röhögni,de szerintem is. Viszont ilyenkor kánikulában ez érthető kicsit,hogy miért teszem a fejemte.


Szerintetek ez gáz lenne? Úgy néznék ki mint egy muzulmán vallású?



2016. máj. 29. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Én ilyenkor fel szoktam húzni az esernyőmet,szerintem az jobban elmegy:D

2016. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hátööö, ha már egyszer ennyire "félsz az uv sugártól", nincs egy kalapod, vagy akár baseball sapid? Talán szerencsésebb választás lenne, mint trikót kötni a fejedre.
2016. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Nincs sapkád, vagy kalapod? :D


Nem néznél ki úgy, mint egy muzulmán, mert a muzulmánok nem fehér trikót kötnek a fejükre.

2016. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Sapka esetleg? :D
2016. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kötve értettem,hanem csak simán rá rakni a fejemre ami azt jelenti,hogy a szél simán lefújná. Szerintem sem a legjobb ötlet. De tudjátok ,hogy milyen a fehér kalap? Nem tudtam sehol kapni,azért gondoltam erre.


Amúgy egy lány egy vizes fehér ruhát kötött a fejére.


De én egy 33 éves férfi vagyok,hogy néznék ki???

2016. máj. 29. 22:43
 6/8 anonim válasza:
Dee, meg lehet kötni úgy, hogy ne nézzen ki hülyén. Csak nem értem, hogy egy baseball sapka akkor már miért nem jobb.
2016. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld. 33 éves vagy, mit érdekel más mit szól vagy gondol.
2016. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én biztos kinevetnélek:D Nem sokba kerül egy értelmes baseball sapka.
2016. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!