Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen férfi zoknik divatosa...

Az ilyen férfi zoknik divatosak, nincs velük baj?

Figyelt kérdés

[link]


félcipőhöz, ez ugye nem látszik ki, az baj? vagy ez már túl "titok zokni" inkább ez a jobb a nyári időkben? [link]


2016. jún. 9. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Van zokni divat? :)

Szerintem nem divatosak, hanem normál zoknik.

Az a lényeg, hogy ha rövid nadrághoz húzod, akkor ne legyen hosszú a zoknid.

Ha meg hosszú nadrághoz, öltönynadrághoz húzod, akkor meg hosszú legyen a zokni, hogy ne látsszon ki a lábszárad.

2016. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát am igen van olyan hogy zoknidivat :D hogy pl milyen színű, mintázatú, de pl ez olyan mintha mezítláb lennél ezért kérdeztem rá hogy rendben van e
2016. jún. 9. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2016. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi ezek az elcseszett topánkák, meg mamuszkák?

Normális zokni férfiaknál takarja a bokát minden esetben . Ha rövidnél nem takarja, akkor hosszúnál miért zavar?

Ami lányoknak jól áll, az fiúknál nem, hülyén néznek ki azok a kis 5 centis bokák.

2016. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de az első link alatt látható zoknik nagyon bénán néznek ki egy pasi lábán!


A második valamennyivel jobb!


Szerintem a normális férfi bokazokni itt kezdődik, főleg ha már elmúltál 18 éves:


[link]


Nincs azzal semmi gond ha kicsit kilátszik a cipőből. Húzzál feketét, az mindenhez passzol. :)

2016. jún. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Már ne haragudj de az első link alatt látható zoknik nagyon bénán néznek ki egy pasi lábán! "

hát ha leveszi akkor tényleg nagyon lányosan néz ki, viszont ha cipőbe vagy akkor nem látszik és ez a lényege, ha viszont kilátszik akkor nem kelt ilyen szandál-zokni hatást? egy ilyenhez [link] mert ha nem akkor oké, csak mindenhol azt látom h mezítláb viselik

2016. jún. 10. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, mindenképp a 2. link mellett döntenék. :)
2016. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kb olyanokat szoktam hordani, mint a 2. képen, bár más cipőkhöz.

Az a baj az 1.-vel, hogy ha leveszed, az tényleg elég fura... Egyébként pedig ha nem látszik, akkor tök mind1, hogy milyen.

Az #5 által linkelt zokni nekem már hosszú, alapból nem szeretem őket, pedig már elmúltam 18 :'(

2016. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem hordj amilyet akarsz, senki se fogja nézni a zoknidat
2016. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első jobban tetszik.
2016. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!