Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extra vastag vádli, hogyan...

Extra vastag vádli, hogyan öltözzek nyáron?

Figyelt kérdés
Normális testalkatú vagyok, de apámtól örököltem a vádliját, van egy normális, formás combom, meg egy titánokhoz illő vastag vádlim. Télen még oké, megtaláltam a megfelelő fazonú farmert, és eddig nyáron is farmerban jártam, de már elegem van, megsülök! Kipróbáltam, addig fogytam, míg már mindenki szólt, hogy fejezzem be, kilátszott minden csontom, de a vádlim csak maradt vastag. Ugyanakkora, mint a combom, elég groteszk látvány. Mit vegyek így fel?
2016. jún. 10. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, nőnemű vagyok, ez lemaradt.
2016. jún. 10. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is. Sajnos ez genetika, nem lehet vele mit kezdeni. Én nyáron sokat hordok maxi ruhákat, az eltakarja. De igazából ha már 4 fok van, nem érdekel, felveszem ugyanúgy a shortokat, mert nem akarok megsülni.
2016. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*40 fok
2016. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a vádlid kerülete?
2016. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Először is hízz vissza, mert sokkal hülyébben nézel ki, ha csont és bőr vagy vastag lábakkal (én is láttam már így magam, tényleg groteszk...) Másodszor: egyszerűen ne törődj vele. Sajnos változtatni nem tudsz rajta, és hidd el mások sokkal kevésbé látják durvának, mint te magad. Nem tudom hány éves vagy, én 26, és kb az elmúlt 2 évben tudtam csak rávenni magam, hogy kánikulában felveszek rövidszoknyát vagy sortot, mert addig annyira zavart, hogy én is mindig takargattam. Persze most is zavar, és minden nyár elején újra és újra meg kell barátkoznom a gondolattal, de 40 fokban már nem veszem fel a hosszúnadrágot. Nekem egyébként az egyenes vonalú, picit feszesebb ruhák és szoknyák kevésbé tűnnek előnytelennek magamon, mert alapvetően én is vékony vagyok. Plusz napozz sokat, mert ha lebarnul a lábad, optikailag vékonyabbnak hat :)
2016. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép, ha egy nőnek izmos vádlija van.
2016. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!