Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha lány létemre megtetszi...

Ciki ha lány létemre megtetszik egy fiú póló és azt felpróbálom a boltban?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nem szeretem az olyan lányos ruhákat amit a mai tini csajok hordanak. Én olyan más vagyok mint a többi lány.


Egyszer volt hogy egyedül vásároltam és megtetszett egy férfi feliratos póló és felpróbáltam. A boltban volt egy csapat srác azok egyből elkezdtek cikizni emiatt (beszóltak,csúnyát mondtak) olyan kínos volt.

Kezdem azt érezni hogy nem lehetek az aki vagyok.. :(


Ez szerintetek is baj??



2016. jún. 28. 07:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van férfi pólóm. Olcsóbbak, jobb a minőségük, a minta is sokszor, kényelmesebbek is. Nincs abban semmi. :)
2016. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz!

Én S-es férfi kapucnis , cipzáras fölsőt vettem, mert sötétebb színűt akartam és a női részlegen nem volt.

2016. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

Cikibb amikor a pasi vesz fel női ruhát:D

Akik beszólnak, azoknak az IQ szintjük a béka feneke alatt van. Vedd fel amit akarsz, ne zavarjon, hogy emiatt beszólnak. Inkább ez, minthogy úgy öltözz, mint egy útszéli:)

2016. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Nem. Nekem van fiú osztályon vásárolt pulóverem, sapkám, zoknim meg nadrágom is. Az egyik barátnőm meg mindig ingeket vesz onnan.
2016. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást!
2016. jún. 28. 08:54
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak az emberek olyan furcsán néznek rám amikor a férfi osztályon keresgetek..ez elég zavaró
2016. jún. 28. 08:57
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz velük, összpontosíts a keresgélésre. Ha nem tetszik valami másoknak, az az ő bajuk, ne érezd magad emiatt rosszul.
2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van férfi osztályról sapim... Ha ilyen a stílusod, akkor bátran vegyél onnan! Egy tippem azért lenne:

Ha a férfi ruhák stílusa tetszik, biztos találsz olyan boltot neten, ahol pasis ruhák vannak, viszont a szabásuk jobban illik egy nőhöz. Ha viszont pont a lazaságuk és nagyságuk tetszik, akkor a férfi részlegen a helyed! :)

Engem boldogsággal tölt el, ha valaki nem a ,,tucat" kategóriába tartozik... :-D

2016. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !! (azt hittem velem van baj)

Utolsó!!!~te valami divatszakértő vagy!!!!! Köszi♡

2016. jún. 28. 13:20
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyaltalan nem ciki. Lenyeg,h neked tetszedjen,mert akkor érzed jol magad es sugarzol,ez teszi az embert széppé,nem az,ha nő vagy férfi ruhába bujik. Lényeg,h érezd jül magad benne.
2016. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!