Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként rövidnadrágot a női...

Fiúként rövidnadrágot a női osztályról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 29. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Aaaaa, inkabb ne!!! Komolyan, olyan mintha meleg lennel, ha az vagy akkor nyugodtan.
2016. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem gond a metroszexuális külső, akkor hajrá.
2016. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hat en erre nem tudom mit mondjak...Hogy ez most igazi kerdes, vagy teljesen kamu, ha igazi akkor nem akarok bunko lenni, de ugyanakkor ez a nadrag nagyon kocsog gay. Ha meg a kerdezo maga is gay akkor meg megbantani nem akarom, de egy ferfi pics@gatya szerintem meg a toleransabbaknal is kiveri a biztositekot.
2016. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3: Hát figy, itt Bp-n a képen lévő cipővel senki le se sz.rta. Amikor összepárosítottam a lenti linken lévő cipővel, na akkor már 1-2 pali beszólogatott


[link]

2016. jún. 30. 00:04
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Szegedi p*csaember
2016. jún. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem egy kellemes látvány finoman szólva.
2016. jún. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Elég visszataszító látvány nekem nőként, ha a fiúkhoz vonzódsz nekik lehet, hogy tetszik....
2016. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

te miért vagy ennyire elfoglalva magaddal meg a lábaiddal? ez már minimum a 3. kérdés, amit látok tőled, mindig mellékeled ezeket az exhibicionista képeidet is.. az őszinte véleményem az, hogy: b uzis az egész megjelenésed, a szőrtelen, nőies lábaid, a pi csagatyáid, a rózsaszín converseről már nem is beszélve.

de ez hagyján, senkit nem érdekelne, de olyan, mintha direkt provokálnál, senki le se sz arna téged, ha nem nyomatnád magad állandóan. mi bajod van, ember? ennyire kell a figyelem, vagy mi? pasit akarsz fogni?

2016. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mindegy nektek hogy öltözködik a kérdező? Had döntse már el ő,hogy akar kinézni! Mindenki foglalkozzon magával! Mi van akkor ha szőrteleníti a lábát? Nagyon is helyes! Sokkal vonzóbb egy olyan fiú aki szőrteleníti a lábát,mint akinek bundás! Erről ennyit!
2016. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9: Azért nem mindegy nekik, mert a kérdező megkérdezte :). Nincs ezzel semmi baj.
2016. jún. 30. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!