Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, csak én látom úgy...

Csajok, csak én látom úgy minden ruha kezd átmenni "önmagától" oversize-ba? Múltkor gyerekosztályon találtam pulcsit mert a sima S, L méretű zsáknak felelt meg :o

Figyelt kérdés

De komolyan,pedig a husisabb S vagyok 160 cmvel ._." És ezek még csak nem is hivatalos oversize cuccok csak simák. A hivatalos oversizeok már kismammut méretű embereknek van .

Plusz egy észrevétel: alig találni normális anyagú ruhát mind műszálas/nejlon/chiffon/poliészter. Ha pedig nem,a fent említett instant oversize pamutgenyók

Ti mit gondoltok?



2016. júl. 13. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy most ez ilyen divat fele lett es majd elmulik. masreszt lehet, hogy te jarsz tulsagosan divatboltokba, ahol minden uzlet egy kaptafa.

probalkozz netes rendelessel.

2016. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

"kismammut méretű embereknek"


Hogy te mekkora bunkó vagy kislány..

2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert magas, vékony nőkre tervezik őket
2016. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a ruhák 90%-a nem oversize...
2016. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kéne falhoz állítani, aki kitalálta, hogy S,M,L. Ehelyett számok kellenének, persze centiben, nem az is össze-vissza, amire szintén van példa, és akkor mindig minden mindenhol ugyanakkora lenne.
2016. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!