Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet (ha lehet) Székesfeh...

Hol lehet (ha lehet) Székesfehérváron fűzőt kapni?

Figyelt kérdés
nem azokra a fehérnaműkre gondolok amikben madzag van, mintha fűző lenne, hanem valódi merevítős, klasszikus fűzőre
2008. szept. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen,talán nem :) Az "olcsó" jó fűző manapság M.o.-n elég ritka, szerintem, mármint a valódi. Nekem egyszer sikerült kifognom egyet Angliába és imádtam, nézz körül neten esetleg :)
2008. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Bár én nem Székesfehérvár környéki vagyok, de ajánlanám, hogy kínai boltokban nézz körül, nekem onnan vannak nagyon szép fűzőim, és nem is olyan drágák.
2008. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én Székesfehérvári vagyok.Én a piarcon is láttam már fűzőket, olcsók is voltak meg szépek is.Plázában is szokott lenni, a Shiva mellett van egy bizsubolt és azthiszem az mellett van 1 vagy 2 üzlette. De viszont ott már drágábbak.
2008. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló a kínais dolgok nem fűzők és nem kalsszikus fűző mint a kérdező írt. Mellesleg a kínais fűző rám pl nem jó,mert derékben jó lenne, viszont mellbe elég picike ( 75F-el bírok ).
2008. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi. De még keresem...
2008. szept. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!