Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ilyenkor...

Szerintetek ciki ilyenkor magassarkú CSIZMÁBAN menni el bulizni?

Figyelt kérdés
Szóval az a legjobb magassarkúm és este meg úgyis hideg lesz. Annyira egyébként nem meleg, csak látszik rtaja hogy inkább téli.
2010. ápr. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Én is bokacsizmában járok még, mondjuk nem a legbundásabban, mert abban télen is megizzad a lábam, de simán mehetsz még csizmában!
2010. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap meg rossz ido volt, viszont en ma mar nem vennem fel. pont 2 napja indultam el en is és felvettem a csizmam, de nagyon rosszul ereztem magam, foleg amikor a balerina cipos lanyok alltak mellettem. uh epp ezert inkabb faztam tegnap este, de nem vettem fel. 1-2 emberen van mar csak, de én is megnézem oket, szal feltételezem, hogy téged is megnéznének. Én meg azt nem szeretem, amikor olyan erzesem van, mintha mindenki engem bamulna...
2010. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, azt vedd fel, amiben nem fázol fel.
2010. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kinn az egyetemen volt buli, ahol a lányoknak k*rvának kellett öltöznie. Sokan voltak csimmában.

szóval lehet, csak ne bundásat, mert az már fura.

2010. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

DEHOGYIS!

sZErintem nagyon cool :)

amúgy is most mindenhol ilyet lehet kapni :)

2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyet? Az enyém egy sima mezei csizmi :)
2010. ápr. 16. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz egyáltalán...ja és jó bulizást!:)
2010. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!