Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a magassarku?

Milyen ez a magassarku?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 21. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Oka: tűsarkú, túl magas, nem biztosít kellő tartást a lábfejnek az a néhány kis vékony pánt és sosem kedveltem az olyan nyitott orrú cipőket, amiből szinte kipaszírozódik a nagylábujj meg a mutatólábujj(van ilyen szó?O.o). Vagy legyen ennél is jobban nyitott és legyen igazán nyári darab, vagy akkor zárt legyen és mehet őszre. Ezt egyik évszakra sem tudom elképzelni.
2016. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinosnak csinos, de ez is egy olyan darab, amit csak úgy tudsz hordani, hogy be a kocsiba, majd ki a kocsiból. Hosszabb távú sétálás nem ajánlatos benne, mert 1: a sarka nagyon vékonyka, könnyen törhet, 2: a nyitott orrnál mindig femerülő probléma, hogy esetleg töri majd a lábujjaidat.
2016. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
A modell csajnak elég oszloplábakat csinált...
2016. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!