Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csepelen hol vannak turkálók?

Csepelen hol vannak turkálók?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl.:Kossuth Lajos utcán (a Karácsony Sándor utca és a Szent Imre tér közötti részen), Csepel Plázában a második emeleten. több most nem jut eszembe.
2008. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna a plázában megszünt úgy láttam,mert eddig én is oda jártam.A karácsony Sándori az nagyon gagyi ..A piac mögött is van egy,de az irtó drága és annyira nem jók a dolgok,legalább s amiket én kerestem..nem találtam..De azért köszi
2008. okt. 1. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Csepelen nem tudok turit, de a közelben a XX. kerületben van egy Hádás kilós turi, Kossuth L.u 33.:) Remélem segítettem Háda a legjobb!
2010. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Plázában újra megnyílt a more helyén. :)
2010. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra??Ott nem is volt,vagyis én 4éve lakok itt de a more helyén nem volt,de már tudom én is,hogy van ott egy Háda turi-igaz nagyon sokallom,de vannak jó dolgok.de az árkádok alatt van egy Lyonessens azt is szeretem,az jóval olcsóbb..de köszi:)
2010. aug. 26. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!