Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok "igényese...

Lányok, ti szoktatok "igényesebb" turkálókban vásárolni?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, ha valaki ott vásárol?

15/l



2016. júl. 27. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én még nem vásároltam turiban
2016. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) csomó jó cuccom van onnan.
2016. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen szoktam.Nem baj szerintem ha valaki ott vásárol és nem vesz nagyon drága cuccokat a menő boltokban.Turiból is lehet csinosan öltözködni.
2016. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Konkrétan egy ruhadarabom van onnan. Semmi bajom a turkálókkal, de én valahogy sose találok semmit, vagy nincs türelmem mindent átnézni. Szóval én olyan szuper darabokat még nem találtam soha, mindig csak másoktól hallom, hogy micsoda kincseket lehet ott találni. Pedig én is szívesen találnék :)
2016. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Ma már a menő üzletekben is egyre több a kínai cucc...

A turikban nagyon jó minőségű nyugati cuccokat lehet kifogni, ráadásul ezek többnyire egyedi darabok, tehát nem fog velem szembejönni az utcán. ;)

2016. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Óóóóó, nekem szinte csak a turiból vannak ruháim! :D (Vagy én varrom őket)

A közelünkben van egy olcsó kilósturis, amikor árucsere van, akkor szoktam menni. Nagyon szuper darabjaim vannak, mindenki dícséri, meg nem mondanák, hogy turis. ;)

18/L

2016. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít igényesebbnek?

Én pl a Háda és Mitu kilós üzleteit szeretem, a darabáras nem éri meg. Illetve van egy ilyen noname-s turkáló ahol a legdrágább cucc is 350 és akkor még szoktak akciók is lenni.

Olyan márkás darabokat találok, amikből nincs is üzlet Magyarországon. Jó minőségűek, van amelyiken látszik hogy egyszer se használták és tényleg nem jön szembe velem másik 20 ugyanolyan kinézetű lány. Természetesen találok olyanokat is amik szétvannak szakadva, rengeteget hordták és vacak anyaga van, de épp azért hívják turkálónak, mert gyakran/ sokáig kell "guberálni" hogy az ember kifogja a jókat.

Sokan azt hiszik hogy csak régimódi, rossz minőségi, gagyi cuccokat lehet találni, pedig türelemmel kell hozzáállni és baromi jó ruhákat lehet kifogni.:)

Én meg is fogadtam, hogy kínaiba be nem teszem többé a lábam, New Yorkerben és H&M-be se járok már mert régebben ott vettem néhány ruhát az olcsóbb fajtákból, de mindenkinek ugyanolyanja volt és ráuntam erre.

2016. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, mert nincs türelmem órákat ott turkálni. Utálok vásárolni, inkább netről rendelek. Akár használt ruhákat is. Mindegy, a lényeg hogy tetsszen.
2016. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Teljesen jó ruhákat lehet venni nagyon olcsón. Persze nem az alapdarabokat kell ilyen helyen levadászni, mert farmert, trikót, pólót és ilyesmiket nem igen fogsz találni (illetve ha találsz, az a borzalmas és lestrapált fajta legtöbbször). De statement és különlegesebb darabokat inkább itt veszek, mint a plázában többszörös áron. Főleg, hogy ezeket az ember nem is veszi fel annyira gyakran ugye. :)
2016. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam, főleg a humanaban és a Cream outletben (amikor akció van, csak 350 minden ruhadarab, és elég jók vannak, sok fajta, szín szerint vannak válogatva)
2016. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!