Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora lehet a mérete? Ha 81...

Marinet kérdése:

Mekkora lehet a mérete? Ha 81 kg vagyok?

Figyelt kérdés
81 kg vagyok és 155 cm ti hányas ruha mérete lehet?
2016. júl. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de elég túlsúlyos vagy,nem ártana fogynod legalább az egészséged érdekében...nem rosszból mondom :)


Én veled kb egymagas vagyok és 47kg,XS a méretem...akkor neked gondolom L-XL lehet.De ez a testalkatodtól függ,nem tudom,hogy hasra vagy lábra hízós típus vagy-e.

20L

2016. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos voltam, hogy a válaszok NEM arra fognak irányulni első sorban, ami a kérdés...
2016. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 te mindenesetre nem arra reagáltál :D
2016. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb.44es konfekcio.

Farmerben 33 derék és 30as hossz

2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ... 33 éves vagyok és terhesen után sok kiló fel szedtem magamra sajnálom kibrobaltam mindent nem segít semit sportolok is futó biciklizés de még asem segít most meg rendeltem BCAA extreme 1000 tabletta azt mongya étolaj izmosodik az ember és fogy de mi az igaz segítsetek kérlek nem akarok ebé a testben élni 2 éve 41 kg voltam teherbe estem és sajnos 80 van rá fel mentem
2016. júl. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!