Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilynekor lehet még topot...

Ilynekor lehet még topot hordani boleroval együtt? egyhosszitott kötöt felsöt felvehetek simán csak ugy maga egy csizmával és vastag harisnyával? Nem néznének ki hüjén?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha magas vagy, min 170 centi akkor szerintem jól fog állni, de szerintem olyan kötött pulcsival amelyiken öv isa van, és így megadja a homokóra alkatot.
2008. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első két kérdésre a válasz: igen :) Én is hordok még topot boleróval.

Ha magas vagy, vékony, és szép hosszzú combjaid vannak,szerintem nyugodtan vedd fel a hosszú pulcsit csak csizmával meg harisnyával. A vékony lányokon nagyon jól mutat, irigylem is őket...Persze nem mindegy,hogy milyen a pulcsi,mondjuk mindenképpen szűk legyen szerintem,ne álljon el sehol.

2008. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most őszintén? Normális vagy? Tipikus szőke nő lehetsz, ha még ezt sem tudod megoldani.
2010. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!