Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velem van baj, vagy normalis,...

Velem van baj, vagy normalis, hogy magassarku cipoben nem jarok olyan gyorsan, mint laposban?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem vagyok kepes egy 12 cm magas cipoben olyan gyorsan jarni, mint mondjuk mas csajok, akik mellettem balerinaba jonnek. Egy massal is igy van? Mit lehet ellene tenni?
2016. júl. 31. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

3,Ez természetes,nem tudom láttál-e már képet arról,hogy magassarkúban hogy néznek ki a láb csontjai,konkrétan az a póz járásra alkalmatlan..

2,Egyszerű,ne vegyél fel magassarkút.

2016. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kilove, hogy ne vegyek fel magassarkut tobbet! Inkabb kinozom magam!
2016. júl. 31. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, értelmetlen a kérdés nekem, bocsi. Mintha azt kérdeznéd, hogy normális-e, hogy egyujjas kesztyűben nehezebben tudsz csomót kötni, mint más ötujjasban.
2016. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit erdekel, azert kerdeztem meg, mert apum nem normalis, hogy magassarkuban nem tudok olyan gyorsan menni, mint laposban
2016. júl. 31. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha apádnak ennyire szegényes a képzelőereje, szerintem vegyen fel egy magassarkút, de legalább tíz centiset. Kíváncsi lennék, meddig jut el.
2016. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat eleg szegenyes neki, arrol nem is beszelve, hogy egyszer ramszolt, hogy miert a sarokra lepek eloszor, mert nem oda kell, hanem a labam elso reszere, majd aztan a sarok. Mondtam is neki, hogy hat pont nem, de o meg van gyozodve, hogy jobban tudja
2016. júl. 31. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Járj úgy egy kicsit ahogy mondja, eszméletlen hülyén néz ki, majd meglátja.
2016. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor először vettem fel kb. 10 centis magassarkúkat /14-15/ évesen,én is ezt éreztem. (17 vagyok)

Aztán idővel megszokja a lábad és ugyan olyan gyorsan és természetesen fogsz benne járni,mint bármelyik régiben.

2016. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Itt leginkább apáddal van baj, nem veled. :D

Jó, az egy dolog, megértem, hogy pasiként nem érdeklik különösebben a női cipők. Csak akkor miért szól bele mindenbe ezzel kapcsolatosan? :)


Persze, hogy magas sarkúban nem lehet olyan gyorsan haladni. Épp ez a lényege, hogy lassabban, kecsesebben kell járnod, amíg rajtad van. ;)

2016. aug. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!