Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelne valaki segítséget,...

Linkelne valaki segítséget, egy ilyen strandköpenyféleséghez?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen nagy anyagdarabom rajta egy lyukkal

-----------------------------------------------

------------------------/ \-------------------

------------------------\ /-------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Valami ilyesminek tudnám rajzolni, és amikor ezt kaptam akkot megmutatták, hogy van több lehetőség is ahogy ezt fel lehet venni srandruhának, mert amúgy egy nagyon kellemes anyaga van és akkor ki is próbáltuk, de most el kéne induni és nem emlékszek, hog hogyan is lehetne ezt felvenni, van valaki aki tudja, hogy hol tudnám megnézni?

Próbáltam strandruha, strandköpeny, strandruha anyag, meg mittudom én mikre rákeresni, de nem sikerült. Ezért ha te tudsz ilyen oldalról, vagy legalább tudod hogyan is hívják, akkor kérleek írd meg nekem!!

Köszi. :)



2016. aug. 2. 10:00
 1/1 A kérdező kommentje:

Elszarta a "rajzot"

Az a lényeg, hogy egy téglalap aminek a hosszabbik olsalának a közebén a szélétől nem messze van egy lyuk

2016. aug. 2. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!