Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú bakancsot...

Milyen márkájú bakancsot ajánlanátok, ami viszonylag olcsóbb?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék magamnak bakancsot, el is kezdek gyűjteni rá. A Steel márkájú bakancsokról azt hallottam, hogy nem bírják valami sokáig. Igaz ez? Milyen márkájú bakancsok megbízhatóbbak? Budapesten meg tudnám venni valahol személyesen? Ha nem, mely webshopokat ajánljátok?

2016. aug. 3. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Steelről sok rosszat hallani de azért jót is,nekem steel bakancsom van kb.két éves elég sokat hordom és néhány pogót is megjárt már,de még mindig jól bírja,bár lehet csak nálam van így mert más jobban "nyúzza".A rockpincében lehet kapni több fajtát azthiszem,ami webshop de boltjuk is van budapesen.
2016. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van Steelem, igaz koncertre nem vittem, de napi használatra nekem eddig bevált már több éve.
2016. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezekszerint csak nem olyan rossz, amilyennek mondják. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 4. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Undercover, Nevermind, Redroster
2016. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem attól is függ hogy mennyire jó vagy nem jó, hogy honnan veszed, mennyire eredeti :D én cipőboltban vettem és tényleg jól bírja

2016. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első bakancsnak nem lenne rossz választás egy Steel, bár jól leírták már a lényeget ezzel a márkával kapcsolatban. Árra elég jó, minőségre viszont a legnagyobb gond szerintem, hogy az viszont eléggé változó...Az évekkel ezelőtt vett 20-asom egészen jó még mindig, de a kb. 1 éves másikkal van gond, talpkopás leginkább, de az anyaga is fura...De összességében mégis megéri.
2016. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahaa, értem.. Ez a többi cipőnél is előfordul, hogy a régebbiek jobbak, mint a mostaniak.. És egyébként kényelmes is? Azt tudom, hogy be kell törni, de utána az lesz, nem? :)
2016. aug. 8. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Acéloshoz képest én nem mondanám kényelmetlennek. Hogy kit mennyire tör eleinte, az egyéni, nekem nem volt ezzel gondom. Célszerű fokozatosan egyre hosszabb ideig járatni, tehát eleinte csak rövid utakat tenni benne. Viszonylag hamar megadja magát. Ami nekem külön tetszett, az az, hogy szépen törik meg/hajlik meg az orránál, a betét mögötti varrásnál. Mondjuk pont ez az a hely, ahol többeknek is baja volt ezzel a bakanccsal...
2016. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!