Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinik, főleg lányok! Ti...

Tinik, főleg lányok! Ti melyen ruhákat hordtok otthon, régit amit máshova már nem hordanál vagy kifejezetten erre a célra vett ruhákat?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok hogy mások hogy vannak ezzel. 16/l

2016. aug. 3. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Régi ruhákat amiket vagy széthordtam, vagy kaptam, de nem tetszett szóval maradt itthonra. Melegítőalsót szoktam venni egyedül, meg sportmelltartót. Zokni bugyi természetesen nincs külön:D 19l
2016. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Háda, H&M, itt vásárolunk lányomnak.


Kedveli a fekete, fehér, szürke ruhákat. Pamut nadrág, szűk farmer. (C.Jeans)

2016. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Fiúként válaszolok.


Nekem van még a 2000-es évek elejéről két Adidas pólóm az U.S.Á-ból.

Nagyon old school ,kb. olyan amit a gangsta rapperek hordtak a 2000-es,1990-es évekbe ,de néha ,nagyon néha szoktam hordani. Leginkább otthon.

Meg van egy szintén régi fekete Adidasos baggy pólóm ,de azt nem csak otthon hordom ,hanem örömmel az utcán is. :)

2016. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Turkálni szoktam, pólókat így szerzem be otthonra, a kicsit bővebb darabokat szeretem. Ha tetszik a mintája akkor megveszem. Melltartó nélkül szeretek otthon lenni, nem tartom túl esztétikusnak ha anélkül viselem a szűkebb szabású felsőim, plusz a bő kényelmesebb is.

Hűvösebb időben a leselejtezett leggingseim hordom pl.: picit bolyhos, kifakult egy két helyen.

Nyáron pamutrövidnadrágot. Azt utcára nem viselek ilyen nadrágot, szóval azokat is vásároltam.

2016. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Regit, vagy amit kapok es nem az en stilusom, vagy nagy, vagy nem tetszik. Kulon ezert nem veszek, max melegito gatyat.
2016. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Régi, kényemes, de elég leharcolt holmikat hordtam tiniként otthon.

Ok: sajnáltam a normális ruhákat, otthonira külön nem költöttünk, hisz "kimenős" ruhára se volt elég pénz.

Lányomnak már máshogy lesz.

2016. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Pont úgy öltözök fel itthonra is mintha épp suliba mennék vagy a városba, szerintem igénytelenség kinyúlt régi vacakokat felvenni. Meg ronda is... pont itthon nem akarok szarul kinézni. Elrontaná az egész hangulatom, önbizalmam...
2016. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a régebbi ruháimat hordom és azokat, amiket a tesómtól örököltem. Nem vennék erre a célra külön ruhát. :D
2016. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Régi blúzokat hordok itthon. Melegebb felsőket vagy nadrágokat a turkálóból szerzett anyukám. Nem szeretnénk költeni itthoni ruhákra pénzt, persze nem járok rongyokba, de megoldottuk. Külön erre a célre egy hosszú és egy háromnegyedes cicanadrágot vettem, de ezek olcsók voltak. Külön zokniim vannak, esetleg vastagabbak, mert mindig fázik a lábam vagy esetleg azt használom, ami kikopott. Itthon papucs nélül járok és hamarabb tönkremennének a zokniim.

17/L

2016. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
28%
Ugyanazt hordom itthon, mint bárhol máshol. Sőt, sminkelni is szoktam és nagyon jól teszem, mert nekem olyan hirtelen, spontán alakulnak a programjaim, hogy csak hátráltatna, ha nem lennék mindig okés állapotban. Persze ehhez hozzátartozik, hogy semmi olyan ruhát nem veszek meg, ami kényelmetlen.
2016. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!