Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg annyira ciki a fecske...

Tényleg annyira ciki a fecske típusú fürdőgatya?

Figyelt kérdés
50 felettiként én már annyira nem követem a divatokat. Nekem ma is ilyen gatyám van, mindig is ez volt, de látom, hogy a fiatalabbak már csak sortot vagy térdig érő gatyát hordanak a vízpartokon. A neten is utananéztem, és több helyen azt írták, hogy a fecske gatya nagyon ciki. Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy térdig hófehér maradjon a lábam, meg nem is értem, miért jó a vízben cipelni egy ilyen hosszabb szárú cuccot. De azért se túl jó, ha ezt most szégyellni kell. Akkor most mi legyen?

2016. aug. 3. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Hat ma ciki nem edzenek az emberek labra takarni kell
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mindenkinek van saját stílusa, olyan ruhatípusok, amiket szeret. Ha ön ezt szereti, és ebben érzi jól magát, akkor nyugodtan maradhat a fecskegatya. Nagyapám mindig erre panaszkodik, hogy a térgid érő nagyon nehéz és kellemetlen is úszás közben.
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

A férjem 44 éves, rövidek a lábai, neki a hosszúszárú nem is áll jól.

Azt mondom, amíg a divattervezők terveznek fecskét, addig miért is ne?

Arról nem ő tehet, hogy a mai fiataloknak olyan pipaszár lábuk van, hogy amellett tényleg ciki lenne fecskét húzni! :P

2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi biztatást. Egyébkét az én fecskéim nem igazán divattervezőktől származnak, hanem a Tescóból.
2016. aug. 3. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem ez a lényeg...

De amíg a divattervezők nem söprik le teljesen, addig nem lehet ciki!

Tavalyelőtt volt róla egy cikk, hogy újra divatba jön... Csak a magyar srácok tutyimutyik, és nem elég bevállalósak!

2016. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Tudok ilyenkor csodálkozni. Persze, én nyugodtan viselek zoknit szandállal. Nem töprengek, nem kérdezek meg senkit, mivel mindegy lenne, mit mondanak. Ha kérdés nélkül mondaná valaki, hadd mondja.

És ha azt mondják, ciki, hogy nincs orrpiercinged, akkor elszégyelled magad, és sietsz csináltatni?

Ha valaki kinevet, mert nincs női nemiszerv tetováltatva a könyökhajlatodnál, akkor elnézést kérsz, és irány a legközelebbi tetkó-szalon?

Ugyan már! Ilyesmi korúként, mint te, azt hordok, amit gondolok, ami jólesik. Na jó, nem kivétel nélküli; színházba nem megyek gumicsizmában, mert az kevésbé csúszik a síkos járdán, mint a félcipő. Meg azért a munkahelyen sem hordom a régről megőrzött kék lyukacsos műanyag atlétát. De, például, fürdőnadrág kapcsán, eszembe se jut tanakodni.


A feleségemtől tudtam meg, mert egyik munkatársam figyelmeztette, hogy egy másik, fiatal bombázó munkatársnőm azt mondta a barátnőjének, hogy megőrül milyen cuki a zoknis szandál. Milyen férfias határozottság viselni. Az ő barátja nem meri megtenni.

Ki tudja, milyen sikered lesz a fecskében?

2016. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Igaz, a cikk 6 évvel ezelőtti, de érdemes elolvasni...


[link]


És mint nő - igaz, negyvenes- kiegészíteném az előttem szólót.

Lehet egy pasinak bármilyen jó teste, hosszú szárú fürdőnadrágban csak egy a sok közül...

De egy igazán jó test fecskében.... Főleg, ha a berendezés is OK.... Hát nah... ;)

2016. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak fecskét hordok és sokkal jobban érzem magam benne, mint akár boxerben, akár szörfnadrágban. Nem lötyög, nem tapad, nem csúszkál el.

Egy jó testű férfi miért ne mutathatna meg magából minél többet a strandon. A lányokon is a falatnyi fürdőruhát szeretem, akkor mi, férfiak sem ahatjuk alább.

2016. aug. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat. Most már teljesen megnyugodtam.
2016. aug. 4. 06:27
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Ez eszembe jutott nekem is....

Ha a férfiak elvárása a nőkön a minél kisebb fürdőruha, akkor ők miért olyan maradiak, hogy egyre többet takarnak?

Tény, a fecskéhez nem árt némi egészséges önbizalom, egészséges énkép....

Az, hogy a mai srácokból ez hiányzik? Csak itthon. A mediterrán pasik bevállalják....

2016. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!