Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek melyik az a ruházat...

Hölgyek melyik az a ruházat ami szerintetek a leg visszataszítóbb egy férfin, és melyik az az öltözék ami a legjobb számunkra?

Figyelt kérdés
20 és 50 közötti hölgyek válasza érdekelne a legjobban.

2016. aug. 10. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ezen még nem gondolkodtam, de sok botrányos öltözék létezik... Nekem egy rózsaszín cicanadrág eléggé topon lenne (tudnám fokozni, de nem akarom), ahogy egy párzó disznókat ábrázoló boxer is... De még fekete bőrből is össze lehet hozni szörnyűt, pedig szeretem a feketét is, a bőrt is. Inkább nem gondolok bele.


A legjobb? Ez változó. Az, ami az adott fickónak jól áll, belekombinálva a vele kapcsolatos gondolataimat, érzéseimet is. Ez kinél a semmi vagy maximum egy szép alsónadrág, kinél egy jól szabott öltöny, kinél más. Felőlem simán lehet még női ruha is, ha az adott emberhez az passzol. Biztos van ember, akire ráadnék egy szkafandert, mert abban látok belőle a legkevesebbet...


Szóval ez nem mondható meg egyszerűen.

2016. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: bármi amit az Irigy Hónaljmirigy tagjain láttunk. Borat féle fürdőgatya. Az alábbi cikkben mindkét ruha

[link]

A szegedi pi..saember öltözékei.


Legjobb: nincs ilyen, legyen férfias és stílusos. Mivel jómagam is lazábban öltözködök, így pasikon is azt szeretem inkább. Farmer, póló, bőrdzseki néhány jól megválasztott kiegészítővel nekem teljesen jó.


36N

2016. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legrosszabb: szandál-zokni (most van szezonja!); legjobb: öltöny. 29N
2016. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Eléggé visszataszító a rövid szárú sort, valamint a rózsaszín póló felhajtott gallérral. És egyébként is a felhajtott gallérú póló, továbbá a strasszokkal teleaggatott kínais pólók, felsők, különösen a mindenféle tigris és sárkány mintás.
2016. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Oldalzsebes nadrág, idióta feliratos, köves, mintás, hawaii mintás cuccok, pólók, pólóra felvett kigombolt ing, kitűrt ing, nem slim fit, hanem regular ing, nagyobb ruhák, mint amik kellenének (ilyet sok férfin látok), galléros pólók feltűrt gallérral, hivalkodó, óriási márkajelzések, fülbevaló, nyaklánc, lánc a nadrágon, cipőből kivillanó nem passzoló zokni, trottyos nadrág.

Így hirtelen ezek jutottak eszembe. :D

2016. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4!

A rovidszaru short a csajoknal sem valami etvagygerjeszto!!

2016. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég sok visszataszító öltözék van, talán fel sem tudnám sorolni. Egy biztos, nálam már az kizáró tényező, ha agyonhasznált, koszos ruhát vesz fel egy férfi, szóval ha ápolatlan az egész megjelenése. Ezen kívül persze vannak a tipikus szandál-zokni, forrónaci stb. Pl a hideg kiráz ha egy pasin női színek vannak, ne adj isten, rózsaszín...

A legjobban nekem az elegáns megjelenés tetszik. Természetesen nem azt várom el, hogy éjjel nappal öltönyben legyen, hanem valami ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

2016. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legrosszabb: Férfitanga, rózsaszín ing/póló, fehér öltöny és arany fux, tangapapucs utcán (a strandon se, ha lehet, de ott még elmegy), és amikor egy férfi nem bírja levenni a sapkáját, mikor bemegy valahova.
2016. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Amit linkeltel azokon a kepeken csak egy ing van a farmerhoz felveve-sztem messze van az eleganstol! A sotet farmerhez az a vilagos cipo sem passzol raadasul! Elegans az alkalmi cipo ing vasalt szovetgatya kombo!Nemde?
2016. aug. 16. 05:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig, kérdező, jók a linken szereplő férfiak összeállításai. Ha neked az első nem elég elegáns, akkor mégis hol kezdődik az elegancia nálad, a white tie-nál?


A cipő is megy a nadrághoz egyébként. Csak mondom.

2016. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!