Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs stílusom?! Hogy találjam...

Nincs stílusom?! Hogy találjam meg? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Nem sikerült még megtalálnom a stílusom. Egyik nap fekete, fehér és szürke ruhákat viselek, másnap színes és mintás göncöket veszek fel egy tucat karkötővel. Vagy teljesen átlagos csőfarmer-feliratos póló-tornacipő kombót választok. Satöbbi, satöbbi...

Nincs stílusom, egyik nap ilyen, másik nap olyan hangulatom van. Azt sem tudom mi állna igazán jól. Vékony vagyok, 168-170 cm, 47-48 kg. Váll alá érő sötétszőke, enyhén hullámos hajam van, kékes-zöld szemeim. Szemüveges vagyok, de nem szeretem, ezért kontaktlencsét hordok. Elég világos a bőröm és kicsit szeplős is az arcom. Fogszabis vagyok...

Sminkelni nem igazán szoktam, csak néha egy kis szempillaspirált, korrektort vagy ajakbalzsamot használni.

Szeretem a kéket, a zöldet is a türkizt, ezek mennek nagyjából a szemem színéhez is.

Önbizalmam egyáltalán nincs sajnos.

Hogyan tudnám megtalálni, kialakítani a stílusomat? Ami jól is áll...

Segítsetek kérlek! Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)



2016. aug. 12. 20:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Én szerintem azt hord ami neked tetszik és szerinted jól áll rajtad...egyátalán nem fontos a divat...
2016. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Jaaj, ismerős helyzet...😧Én is voltam már nagy directioner,majd metált hallgattam,és mindig azon kaptam magam , hogy nincs mit felvennem mert állandóan változott a stílusom és mindig szégyeltem azt ahogy azelőtt öltözködtem.De aztán rájöttem , hogy az volt a baj , hogy rossz helyen vettem a ruháimat.Pl cosmos meg ilyenek...De mióta "rátaláltam" a New Yorkerre azóta teljesen megtaláltam a stílusom és végre simán felveszem azt a felsőt amit 3 hónapja vettem(mert azelőtt már azt nem vettem fel..)de lehet ez nem a bolt miatt van, mert így rendesen meg is változtam pl eddig égőnek találtam , hogy magamban is énekeltem J.B. szamait , a telefonomra le sem töltöttem nehogy valaki meglássa de most már olyan jó érzés, hogy ha valamilyen zene megtetszin akkor hallgatom meg letöltöm..szóval az a lényeg , hogy lehet majd te is megtalálod magad később..csak azon gondolkodj , hogy ne érdekeljen másnak mi tetszik.(Bocsi ennek lehet nem sok értelme van😂)Meg ugye az is segített , hogy diakmunkába dolgozok és így annyit költök ruhákra amennyit akarok, szóval tudtam kísérletezni.:) Ahogy leírtad magad neked nagyon sok minden jól álhat, használd ki mert nagyon szerencséa vagy ilyen szempontból.Gondolom szép is lehetsz ha foglalkozol magaddal(fogszabi,kontaklencse)...Ja meg ugye sokat néztem hírességek street style-át hogy és onnan is tanultam hogy mit mivel érdemes felvenni, az én esetemben Kendall Jennert néztem mert rá hasonlítol alkatban meg kinézetre, neked ajánlom Gigi Hadidot(ha tetszik a stílusa akkor tőle tanulhatsz divat szempontból).Hát ennyit tudok írni.De amúgy a fogszabályzóval kapcsolatban meg te adhatnal tanácsot nekem mert nemsokára lesz nekem is de nem tudom mit várjak.:) 16/L
2016. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látogass el pár oldalra,ahol lecsekkolhatod a divat trendeket.Egy jó tanács,Ne a szemed szinéhez megfelelő ruhákat hord,mert elveszi ugyanaz a szín a szemedről a figyelmet.Az nem feltétlen probléma,hogy a kedvedtől függ mit veszel fel,sőt..változatosság,DE ne vidd túlzásba a sok színes dolgot egyszerre.Csekk: xobenzo.com (harpersbazaar,cosmopolitan gossipgirl,.com) Ne hagyd ki a többé nem menő ruhák cikkeket sem
2016. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapdarabokat vegyél normális boltokban és azokat bármikor tudod hordani.

Inkább a kiegészítők legyenek változatosak és akkor egy Basic szettbol bármi kihozhato.

2016. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, sokat segítettetek! :)
2016. aug. 14. 07:09
 6/7 BulmaSwan ***** válasza:
Én azt ajánlom nézegess street fashion-os képeket/blogokat. De nagyban függ azért attól is, hogy mit szeretsz viselni. Gondolok arra, hogy vannak olyan lányok akik nem szeretnek szoknyát hordani, mert félnek, hogy belátnak. Vagy akik mondjuk ingeket nem hordanak, mert utálnak gombolással vesződni. Nyilván amibe nem érzed magad jól, azt nem kell erőltetni, csak azért mert divatos. No meg persze figyelni kell, hogy mi áll jól. De mivel vékony vagy ezzel nem hinném, hogy gondod lenne. Én is vékony vagyok, de azért figyelni kell. Van például egy magas barátnőm. Neki baromi jól állnak ezek a most divatos oversized, alaktalan ruhák/felsők. Na akármennyire is divatos, ha én felveszem ugyanazt a ruhát, a 165 cm-mmel úgy nézek ki, mintha anyám ruháját vettem volna fel.
2016. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom már régi a kérdés...

De ennyi idősen, pont hogy kísérletezni kell. Próbálj ki többféle stílust.

És legyél önmagad, mert az a legjobb :D

2018. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!