Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy milyen cipőt szeretnék venni, pedig már ideje lenne. Gondolkoztam egy Vans Old Skool-on(feketén), vagy most vannak az újabb darabjaik, az Iso 1.5+ még ami megfogott(a virágos, vagy a menta színű), viszont az Old Skool tetszik jobban, de túl sok emberen látok olyat, szóval elment tőle a kedvem. Esetleg egy tropical mintájú Old Skool? Vagy még most nézegettem az Adidas Supercolorjait, onnan a halványrózsaszín az ami tetszik(mondjuk azt kicsit pics*snak találom, ne kérdezzétek miért, illetve egy világoskék elég egyedi lenne, és tudnék hozzá öltözni is), meg ami a legjobban megtetszett az egy New Balance ( [link] ), de viszont itt pedig tartok tőle, hogy nagynak tűnne a lábfejem benne(lány létemre elég magasra nőttem, és mellé vékony vagyok:D). Szerintetek? Esetleg ha van ötletetek nyugodtan linkeljetek! Előre is köszönöm! :)

2016. aug. 18. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél szerintem nagyon jól néz ki.😁Na nézd meg a végén még én is veszek egy olyat...16/L
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi :D Engem is ez fogott meg a legjobban, szerintem gyönyörű. Ha lesz alkalmam felmenni Pestre fel is próbálom(ha jól tudom csak ott lehet venni).
2016. aug. 18. 16:10
 3/15 anonim válasza:
Tetszene a New Balance egy lányon ;) szerintem azt vedd, én is kihordtam már párat és imádtam mindet. 22F
2016. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
New Balance+1
2016. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az lesz, csak még valahogy összegyűjtöm rá a pénzt(plusz keresek üzletet, hogy hol lehet a méretemben kapni). Köszi mindenkinek!
2016. aug. 18. 19:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a New Balance is már minden második embernek van, de nem akarom elvenni tőle a kedved...:D

Én a kék Adidas Supercolorra szavazok. :)

2016. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 amcsih ***** válasza:
szerintem a babarózsaszín supercolor jobblenne.
2016. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ne zavarjatok össze
2016. aug. 20. 20:50
 9/15 amcsih ***** válasza:
igazából attól függ, hogy a többi ruhád milyen színű, hogynéznek ki.
2016. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyszerű ruháim vannak, fekete, fehér, fehér ingek, okkersárga felsők, illetve olyan bordó színű, és semmi minta, szóval bármihez tudok öltözködni, eddig csak fekete cipőim voltak, de szeretnék egy kis váltást most.
2016. aug. 21. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!