Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli (sí/snowboard) aláöltöző...

Téli (sí/snowboard) aláöltöző mennyire jó a hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Tervezek már a télre, és tavaly már vettem pár jéger alsót mert fáztam, ha hosszabb útra mentem. Viszont szeretek síelni is,de az elmúlt időben nem jutottam el, most viszont lesz rá több alkalmam is, de eddig aláöltöző nélkül voltam, utólag tudom már hogy az is kell, hogy ne a sínadrágot izzadjam össze... A lényeg, hogy tervezek venni pár "technikai" aláöltözőt, és az a kérdésem, hogy ezek hétköznap farmer v szabadidőnadrág alá milyenek, kellően melegek így is, nem kényelmetlen?


Ilyenkre gondolok:

[link]


[link]


[link]



2016. aug. 19. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem kényelmetlen, de én nem vennék ilyen drágát alulra, egy egyszerű 500Ft-os leggings is jó.
2016. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melegíteni biztosan fog.

De kinek, mi a kényelmetlen?

Nők közül is valaki szereti nadrág alatt a harisnyanadrágot, valaki meg nem.

És persze milyen nadrág alá? Egy szűkebb alá szerintem nem lenne jó, mert nem menne már fel a nadrág.

Egyébként szerintem is drága. Ezer forint körül is vannak. Igaz azok általában sima feketék, szürkék, nem ilyen mintásak.

2016. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!