Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Tudtok pár...

Magas lányok! Tudtok pár öltözködési tippet adni?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok, szóval igen csak magas. A helyzet az, hogy nem tudom, hogy öltözködjek, mivel tudnám széppé tenni ezt a magasságot.

Vékonynak vékony vagyok. Szerintetek estélyekre, bulikra merjek magassarkú cipôt felvenni? Vagy az már brutál lenne? 18/l



2016. aug. 20. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát hordj, amiben jól érzed magad és kényelmes, attól mert ilyen magas vagy nem hiszem, hogy több igényed lenne mint másnak.

Én személy szerint nem vennék fel magassarkút.

Csak ilyenn ünnepségekkor szoktam felvenni, pedig én csak 175vagyok:D

2016. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én most már direkt arra hajtok, hogy még magasabbnak tűnjek, a lábaim meg extra hosszúnak látszódjanak (178 cm vagyok). ekkorára nőttem és kész, trükközni ezzel nem nagyon lehet, és "ha már lúd, legyen kövér". én általában magasderekú dolgokat hordok, leginkább sötéteket vagy pl rövid szoknyát fekete harisnyával és flatformos cipőket vagy ilyen 5-6 centis vastagabb sarkú csizmákat is szeretek hordani. de laposban is jól elvagyok. ha vékony vagy, emeld ki a derekad, mutasd meg a lábad, örülj, hogy modellalkat vagy és ne akarj trükközni. hidd el, sokan irigyek az ilyen alkatra.
2016. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!