Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kerti buliba jó lenne egy...

Kerti buliba jó lenne egy ilyen ruha?

Figyelt kérdés

Kerti parti lesz egyik barátunknál, először grillezés, iszogatás, utána zene és tánc. Soha nem voltam még ilyen helyen, ahol a kajálás és a buli így össze volt kötve, úgyhogy nem tudom mit vegyek fel. Valami kényelmeset akarok, ami nem is nagyon koszolódik. Van egy ilyesmi fekete nyári ruhám, arra gondoltam ezt veszem fel, egy fekete saruval.


[link]


Szerintetek jó lesz? Ti mit vennétek fel egy ilyen helyre?


2016. aug. 23. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem szép. :) Viszont nem biztos,hogy fekete színbe kéne menned. A ruha nagyon jól néz ki,de szerintem nem fekete ruhát kéne felvenned.
2016. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk nem szokas ilyen bulikra kioltozni. Siman ugy vagyunk, ahogy egy sima hetkoznap. De ez belefer, csinos. Mondjuk este mar lehet fazni fogsz, en inkabb maradnek a farmer+polo+kardigan kombonal.
2016. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

miért ne vehetne fel fekete ruhát?:DDD úristen

szerintem jó, de arra azért számíts, hogy esténként már elég hideg van, szóval ne saruval vedd fel, hanem valami zártabb cipővel és vigyél dzsekit is.

2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Szép ez a ruha, de kerti partira inkább valami világosabb, vagy színesebb ruha kéne szerintem
2016. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem elegáns partit kell elképzelni, nagyon vegyes társaság lesz, de szerintem a többség már este 8 órakor részegen fog körtáncot járni a tűz körül. :D Pont ezért nem akarok túlöltözni, de azért csinos szeretnék lenni, főleg mert a kiszemeltem is ott lesz. Lehet hogy akkor inkább balerinát veszek hozzá, és viszek egy bőrdzsekit vagy egy laza kardigánt is, úgy csak nem fogok fázni. Pénteken lesz, remélem addig megjön a jó idő! :)
2016. aug. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!