Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel?

Mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
Aki tudja, aki nem, szeptember elsején Red Hot Chili Peppers koncert lesz. Ők a kedvenc bandám hosszú évek óta, és szerintem ez lesz a legergyább kérdés ezen az oldalon, de fogalmam sincs mit vegyek fel. 19 éves lány vagyok, nem a legnagyobb rocker, illetve külsőre semmiképp, egyébként csak azt hallgatok, de inkább a színes, mintás, virágos, "hippis" összevissza cuccokat szeretem. A kutya se rám fog figyelni azzal is teljes mértékben tisztában vagyok, de mint NŐ ez egy frusztráció számomra, na meg ismerkednék is talán szóval nem tudom, hogy mi legyen. Egy szimpla Red Hot Chilis póló valami farmerral meg fekete tornacipővel nagyon snassznak bizonyul szerintem. Viszont RHCPre neccharisnyát nem tudom mennyire kellene felhúzni. Mondjuk az jól tud kinézni egy rövidnadrággal a tetején. Nem tudom, nem értek a divathoz, gyűlölöm, és a rocker stílushoz sem kifejezetten. Tudnátok tanácsot adni? :)

2016. aug. 23. 20:45
 1/8 anonim válasza:
Én RHCP pólóban megyek, egy farmeral és sima cipőben, lehet, hogy snassz de ez az általánosságban viselet. Ez szerintem kényelmes, nem túl feltűnő de nem is túl gáz. :) meg egy farmerkabátot is viszek, mert hazafelé hideg lesz
2016. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyön köszi! Nem tudod, hogy hol lehet jó rhcps pólót/ ujjatlant venni? 1 van, de unom és vagy 6 számmal nagyobb rám. :D
2016. aug. 23. 20:59
 3/8 sándorjános válasza:
"de inkább a színes, mintás, virágos, "hippis" összevissza cuccokat szeretem" a probléma meg van oldva. Add magad, és érezd jól magad!
2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak mindig kinéznek a rock koncertekről a kis színes bő töröknadrágokban. :D
2016. aug. 23. 21:07
 5/8 anonim válasza:

[link]

Itt lehet :) de a koncert elött és után is lehet nagyon jókat venni :D persze ott drágább :/

2016. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Imádlak! Köszönöm :)
2016. aug. 23. 22:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Más kérdés. Nem lehet ilyen "kívánságlistát" leadni, hogy mit adjanak elő? Vagy valahogy kiszenvedni belőlük, hogy legalább egy she's only 18-t adjanak? :D
2016. aug. 23. 22:37
 8/8 anonim válasza:
Én még nem hallottam ilyen kívánságlistáról... :/ de szerintem ha van is, akkor nincs jelentősége, mert amivel készülnek csak azt játszák, és, ha lesz az a szám is akkor szerintem előre beletervezik
2016. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!