Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok és elköltöztünk,...

Fiú vagyok és elköltöztünk, új suliba kell így mennem. Itt nem ismerek senkit. És nem tudom, miben kellene menjek az első nap suliba?

Figyelt kérdés

Gondoltam valami "elegánsabbra" pl. ing.. Vagy legyek laza?

Van ilyen póló, farmer és hozzá illő cipő. Vagy nem tudom milyen cuccokat vegyek fel.



2016. aug. 24. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyanban menj amiben jól érzed magad és ahogy alapból szoktál, szeretsz öltözködni. Első nap én mindig a kedvenc szettemben megyek :D Szóval vedd fel a kedvencedet amiben biztos jól érezed magadat
2016. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Akkor lesz egy (nem egyszínű és nem is az a "menő" kockás ing, hanem egy normálisabb), egy farmer és egy slip-on cipő vagy valami deszkás. :D
2016. aug. 24. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valami hivatalos program, évnyitó, vagy ilyesmi, akkor szerintem felesleges kiöltözni, tökéletesen megfelel az első napra egy szokásos szett, amit amúgy is hordasz. Egy Slip farmerrel és pólóval teljesen rendben van egyébként is.
2016. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja :D Köszi. Hát ez itt nem az Egyesült-Királyság, hogy iskolai egyenruhában menjünk :D
2016. aug. 24. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, felénk minden iskolában évnyitóra ünneplőben kell megjelenni...

De ha biztos vagy benne, hogy ott nem alap a fekete alj-fehér felső, akkor tényleg abban menj, amiben amúgy is szoktál lenni.

2016. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem Magyarország.
2016. aug. 24. 15:25
 7/10 anonim válasza:
Fehér fekete kell menni elvileg az első nap
2016. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez Németország...
2016. aug. 25. 07:58
 9/10 anonim válasza:
Szerinteeem menj egy sotet rlegans farmerbe, ha nem is kell unneplo akkor legalabb az egy fekete gatya, jol nez ki, felsonek.. Egy feher mintas polo ami jol nez ki a gatyaval es vigxel mahaddal egy inget mert ha esetleg megis kene ing akkor fel tudod venni. Ciponek pedig valami diszkretet, ne legyen virito meg ilyenek, visszafogott :) hajra a suliban
2016. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Remélem nem lesz rossz. :)
2016. aug. 25. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!